Hlavní obsah
Patrik Nacher

Absolvent vysoké školy Bankovní institut, obor bankovní manažer (2006). V letech 1996 až 2004 pracoval v různých tiskových a mediálních pozicích ODS a později Unie svobody. V tomto období se také podílel na volebních kampaních do Sněmovny, Senátu a do krajských zastupitelstev. Za hnutí ANO byl na podzim 2017 zvolen poslancem.

Patrik Nacher
Patrik Nacher

Mezi roky 2002 a 2004 byl poradcem místopředsedy vlády Petra Mareše, v letech 2004 až 2006 mediálním poradcem ministra obrany Karla Kühnla.

Od roku 2005 se angažuje pro Národní radu osob se zdravotním postižením ČR, aktuálně je mediálním poradcem této organizace. Je majitelem společnosti Digitaiment, která se zabývá mediálním a PR poradenstvím.

Nacher provozuje několik internetových stránek, z nichž nejznámější se od roku 2005 zabývá tématem bank, poplatků a zvyšování finanční samostatnosti a gramotnosti spotřebitelů – www.bankovnipoplatky.com. Byl spolumajitelem prvního kamenného obchodu pro levoruké ve střední Evropě.

Podílí se na různých projektech ke zvyšování finanční gramotnosti českých spotřebitelů, například na televizním pořadu Suma sumárum aneb kde jsou mé peníze (ČT). V oblasti médií a marketingu se pohybuje 18 let, posledních více než devět let se věnuje spotřebitelským tématům a bankovnictví.

Na podzim roku 2017 byl ze čtvrtého místa kandidátky zvolen jako nestraník za hnutí ANO do Poslanecké sněmovny. Získal 4 147 preferenčních hlasů.

Patrik Nacher je ženatý a má dceru a syna.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků