Hlavní obsah

Stalo se

Zobrazit předchozí

Dánsko bude vysílat brance i do Grónska

Dánsko bude umisťovat brance i do Grónska, první skupina odcestuje na konci července. V úterý to oznámil dánský ministr obrany Jeppe Bruus. Zájem získat...

NačítámZobrazit další

Anketa

Bojíte se, že kvůli AI přijdete o práci?
Už se stalo
5,6 %
Bojím
21,1 %
Nebojím
73,3 %
Celkem hlasovalo 2855 čtenářů.

Výběr článků