Hlavní obsah
 

Muž bodl v metru soka a ukousl mu ucho. Policie hledá svědky

Krvavému konfliktu mezi dvěma muži museli přihlížet cestující metra v Praze, když jeden druhého pobodal a navíc mu ukousl kus ucha. Lidé před nimi z vagonu utekli. Policie oba aktéry potyčky zná, nyní ale pátrá po cestujících, které potřebuje vyslechnout jako svědky. Vyplašené cestující zachytila bezpečnostní kamera.

 
Muž bodl v metru soka a ukousl mu ucho. Policie hledá svědky

Dva muži se do sebe pustili minulý týden v pátek krátce po 18. hodině ve vagonu metra na lince B ve směru z Hůrky na Lužiny.

Nejdřív se podle policie hádali, pak došlo na fyzické násilí. „Útočník bodl poškozeného nejprve do ruky a poté také do nohy. To ovšem zřejmě nestačilo a při pokračující šarvátce stihl poškozenému ukousnout ještě kus ušního boltce,” sdělila v pondělí mluvčí policie Hana Křížová.

Policie hledá svědky pobodání v metru.

Foto: Policie ČR

Kriminalisté podle ní již znají totožnost obou mužů, potřebují ale ještě hovořit s cestujícími, kteří byli ve vagonu ve chvíli incidentu.

Na záznamu bezpečnostní kamery je vidět, jak lidé houfně přebíhají do jiného vagonu, načež se na záběru objeví i dva aktéři konfliktu při rvačce.

„Žádáme všechny občany, kteří incident viděli, aby neprodleně kontaktovali tísňovou linku 158. Jejich svědectví je pro kriminalisty v současné chvíli velmi důležité. V případě odsouzení hrozí útočníkovi za těžké ublížení na zdraví až desetiletý trest odnětí svobody,” dodala Křížová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků