Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

V ostravském lese našli zavražděnou ženu

Zavražděnou 65letou ženu našli ve čtvrtek odpoledne v městské části Ostrava-Jih náhodní svědci. Ještě ten den zadrželi kriminalisté 63letého podezřelého muže z Ostravy, kterého v pátek obvinili z vraždy. K útoku došlo po vzájemné hádce.

Ilustrační foto Foto: Pavel Jaňurek, Novinky
V ostravském lese našli zavražděnou ženu

K tragédii došlo ve čtvrtek odpoledne v Bělském lese v ostravském obvodu Jih. Obviněný i jeho oběť se podle policie znali.

„Mezi dvojicí mělo dojít ke slovní rozepři. Muž způsobil poškozené bodnořezná zranění v horní oblasti těla. Žena zraněním na místě podlehla,“ informovala v pátek policejní mluvčí Soňa Štětínská s tím, že u ženy byla nařízena soudní pitva.

Na mrtvé tělo narazil ve čtvrtek po poledni v lidmi oblíbeném lesoparku nedaleko koliby náhodný svědek. Přivolaní kriminalisté vyhodnocením stop ve velmi krátké době získali informace vedoucí k možnému pachateli násilného činu.

„Muže pohybujícího se po Ostravě nedlouho po skutku zadrželi. Dnes ho obvinili z trestného činu vraždy,“ doplnila s tím, že kriminalisté pokračují v úkonech trestního řízení. Obviněnému hrozí trest v rozmezí 10 až 18 let ve vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků