Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Místo mýdla používala kostku sýru. Zjistila to až po několika dnech

V době pandemie nového koronaviru je lidem velmi důrazně doporučována zvýšená hygiena. Do ní jistě patří i umývání rukou mýdlem, což se snažila plnit i jistá žena z Washingtonu. Až po několika dnech si ale uvědomila, že „něco nehraje”.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Místo mýdla používala kostku sýru. Zjistila to až po několika dnech

Se svým příběhem se Miley, jejíž příjmení nebylo zveřejněno, „pochlubila” na sociálních sítích. V domnění, že dbá na rady odborníků a poctivě si umývá ruce, používala několik dní kostku čedaru.

„Nechala jsem ho v kuchyni, když jsem byla trochu v náladě, a druhý den jsem měla za to, že je to kostka mýdla, tak jsem ji používala,” vysvětlila Miley.

„Bylo mi trochu divné, že to vůbec nepění. Na nádobí používám tekutý prostředek, ale na ruce mám raději pevné mýdlo,” řekla žena, která pobavila sama sebe, když si po několika dnech uvědomila, že celou dobu používala kostku tvrdého sýru.

Po sdílení svého příběhu se jí dostalo mnohdy až sarkastických reakcí. „Na její obranu je potřeba říct, že to vypadá skutečně trochu jako mýdlo,” zastal se Miley nakonec alespoň jeden z uživatelů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků