Hlavní obsah
Virtuální prohlídka stánku Volkswagenu pro ženevský autosalon 2020 Foto: Volkswagen

Virtuální procházka stánkem Volkswagenu ze zrušeného ženevského autosalonu

Volkswagen na svých webových stránkách zveřejnil virtuální prohlídku svého stánku z autosalonu v Ženevě. Březnová autoshow se kvůli pandemii koronaviru musela na poslední chvíli zrušit, zájemci se tak mohou podívat alespoň dodatečně.

Virtuální prohlídka stánku Volkswagenu pro ženevský autosalon 2020 Foto: Volkswagen
Virtuální procházka stánkem Volkswagenu ze zrušeného ženevského autosalonu

Své brány měl nejprestižnější evropský autosalon otevřít 3. března, takže když 28. února přišlo oficiální rozhodnutí celou akci zrušit, stánky už byly v podstatě připravené, dokonce i fyzicky postavené. Vizualizace a plány se pak připravují měsíce dopředu. Volkswagen se tak svým výtvorem chce pochlubit alespoň virtuálně.

Každý se tak klidně z gauče může po prezentaci Volkswagenu projít zde. Slouží k tomu šipky a po jednotlivých stanovištích se lze posunout pomocí tlačítka „play” vpravo.

Velkorysé pódium je rozděleno do několika sekcí, které reflektují nejdůležitější novinky německé automobilky. A že jich letos nebylo málo.

Velkou část zaujímá „rodina Golf”, kde je k vidění jak standardní bestseller, tak i rychlé verze Golfu - zážehové GTI, GTD a plug-in hybridní GTE. Na verzi R si zatím počkáme, ale závodní oddělení značky zde prezentuje plug-in hybridní Touareg R.

Velkorysý prostor pak má i podznačka ID s elektromobily ID.3 a ID.4. Prostor dostaly, nebo spíše měly dostat, i další modely značky včetně armády SUV, kabrioletu z crossoveru T-Roc nebo užitkové vozy.

Nezbývá než dodat, že se snad příští rok v Ženevě sejdeme fyzicky.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Volkswagen na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků