Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Striptérky přišly o kšefty, bez práce ale dlouho nezůstaly

Stát Oregon zavřel v souvislosti s šířící se pandemií nového koronaviru i noční bary a striptýzové kluby. Majitel klubu Lucky Devil Lounge se ale výpadek příjmů rozhodl vyřešit netradičně. Jeho striptérky nyní rozvážejí jídlo v rámci nové služby Boober Eats.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Striptérky přišly o kšefty, bez práce ale dlouho nezůstaly

Majitel klubu Shon Boulden našel cestu, jak svůj klub i lidi, kteří v něm pracují, zachránit od toho, aby přišli o práci. Jeho nová služba využívá faktu, že nařízení stále povoluje podnikům jídlo a pití rozvážet. V tomto případě vám donesou vybrané menu spoře oděné děvy.

Celý nápad původně začal jako vtip na sociálních sítích, jenže Boulden s údivem zjistil, že po dovozu jídla striptérkami je opravdu velká poptávka. Pustil se tedy do seriózního plánu a zanedlouho zprovoznil službu Boober Eats (slovní hříčka, která připomíná rozvážkovou službu Uber Eats, boobs je slangový výraz pro prsa).

Od sedmé hodiny večerní do jedné hodiny v noci služba nabízí rozvážku menu, ze kterého si mohli zákazníci vybírat v klubu – smažená kuřata, steaky či minipárky. „Lidi to baví, někdy dovážíme jídlo jako překvapení, někdy na narozeninovou oslavu a někdy pro lidi, co se prostě zhulili,“ uvedl Boulden.

Kompletní proměna podnikání

Striptérky vždy doprovází ochranka a kvůli obavám z koronaviru platí rovněž pravidlo, které platí i ve striptýzových klubech: žádné dotýkání tanečnic. Striptérky jsou navíc vybaveny rouškami, rukavicemi a dezinfekcí.

Pro řadu tanečnic, jejichž valná část příjmů pochází stejně jako u číšníků z dýšek a darů od klientů, je zavření klubu existenční záležitostí. Proto novou službu přivítaly. „Pro většinu z nás bylo zavření klubů kompletní ztráta příjmů. Jsem tu, abych podpořila komunitu a zajistila si alespoň nějaký přísun peněz,“ uvedla Kiki, jedna z 25 tanečnic, které v současnosti jídlo rozvážejí.

Boulden se snaží zaúkolovat co nejvíce svých zaměstnanců. Kuchaři vaří jako normálně, ochranka vozí tanečnice a barmani se proměnili na operátory, kteří vyřizují objednávky. „Je to bláznivé, kompletně jsme proměnili náš byznys do úplně jiné služby,“ uzavřel Boulden.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků