Hlavní obsah
Alessia Bonari Foto: Instagram A. Bonari

Obličej otlačený od masky, únava, strach. Milánská sestra popisuje pracovní nápor

Milánská zdravotní sestra Alessia Bonariová si stěžuje na ohromnou únavu, protože musí dlouhé hodiny pracovat v ochranných pomůckách, má od nich otlačeniny a potí se v nich. Není si ani jistá, jak dokonalou poskytují ochranu. Přesto pokračuje v práci a je hrdá, že může pomáhat.

Alessia Bonari Foto: Instagram A. Bonari
Obličej otlačený od masky, únava, strach. Milánská sestra popisuje pracovní nápor

„Jsem fyzicky unavená, ochranné pomůcky jsou špatné. V ochranném oděvu se potím, a jakmile se do něj obleču, nemohu šest hodin jít na toaletu a pít,“ uvedla. Nevhodnost pomůcek dokumentuje její fotografie na Instagramu, kde jsou na jejím obličeji vidět podlitiny.

„Bojím se jít do práce, bojím se, že maska nemusí dobře přilnout k obličeji, nebo že na sebe náhodou sáhnu špinavými rukavicemi, nebo že čočky ochranných brýlí nezakryjí úplně moje oči a něco se přes ně bude moci dostat,“ dodala sestra.

„Jsem psychicky vyčerpaná stejně jako moji kolegové, kteří byli po celé týdny ve stejných podmínkách, ale to nám nezabrání, abychom vykonávali svou práci jako vždycky,“ napsala ještě. „Budu pokračovat v péči o své pacienty, protože jsem hrdá na svou práci a mám ji ráda,“ dodala.

Poprosila taky lidi, aby zdravotníkům neztěžovali situaci, nekomplikovali jim jejich práci a nechodili do nemocnice, pokud to není potřeba. Místo toho mají raději volit domácí karanténu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků