Hlavní obsah
Zleva Paola Agnelliová a Michele D’Alpaos Foto: koláž Novinky.cz s využitím Facebooku

Jako Romeo a Julie. Ve Veroně vzplanula láska přes balkóny

Trávit čas venku s přáteli je nyní v Itálii podobně jako v dalších evropských státech zakázáno, a tak i potkat osudovou lásku je v této době složitější. Ve Veroně přesto láska i za časů koronavirové karantény vzplanula. Michele D’Alpaos (38) a Paola Agnelliová (39) se zamilovali na první pohled přes balkóny.

Zleva Paola Agnelliová a Michele D’Alpaos Foto: koláž Novinky.cz s využitím Facebooku
Jako Romeo a Julie. Ve Veroně vzplanula láska přes balkóny

Připomíná to červenou knihovnu, tento zamilovaný příběh se ale skutečně stal, upozornil server BBC.

Oba hlavní aktéři se poznali během jednoho večera, který stejně jako řada dalších Italů trávili na balkónech posloucháním živé hudby. Italové si tak pravidelně zpestřují život během izolace.

Ve Veroně pravidelně hraje pro své sousedy sestra Paoly, která se za normálních okolností živí jako profesionální houslistka.

Během jednoho jarního večera se rozhodla na svůj nástroj zahrát skladbu We are the champions od skupiny Queen a do tonů linoucích se z jejího nástroje se zaposlouchal právě Michele, který má byt v protějším bloku. Jeho zrak při tom však utkvěl nikoli na muzikantce, ale na její sestře, která na balkóně hudební představení také poslouchala.

Také Paola začala svého souseda sledovat a jeho šarmu okamžitě propadla. A tak se začala rodit láska, kterou místní média přirovnávají k lásce ze Shakespearovy hry o Romeovi a Julii. Nabízí se to - i populární drama se odehrává ve Veroně a také v něm má svou roli balkon.

„První, co mě napadlo, bylo, že je to vážně pěkný chlap,“ prohlásila Paola.

„Po chvilce jsem si uvědomila, že je to bratr mojí kamarádky. Sympatie byly evidentně oboustranné, neboť krátce po vystoupení mi od něj přišla zpráva na Instagram, že by mohl nyní napsat román Láska v časech koronaviru,“ neskrývala své nadšení Paola.

Oba si pak psali až do rána. „Zjistili jsme, že máme hodně společného a že by to mohl být solidní základ pro vztah,“ uzavřela zamilovaná žena.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků