Hlavní obsah
Imunitu posílí i pravidelné cvičení. Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Čeští výsadkáři pomáhají lidem zůstat i v karanténě v kondici, zacvičte si s nimi

K posílení obranyschopnosti člověka pomáhá nejen zdravá strava, dostatek spánku a minimalizace stresu. Velmi důležitá je i fyzická kondice a pobyt na čerstvém vzduchu. Kvůli karanténě jsou zavřena všechna sportoviště, zároveň i pohyb venku je značně omezen, proto spousta trenérů začala natáčet videa se cvičením a zveřejňovat je online. Pozadu nezůstali ani výsadkáři Armády České republiky.

Imunitu posílí i pravidelné cvičení. Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Čeští výsadkáři pomáhají lidem zůstat i v karanténě v kondici, zacvičte si s nimi

S heslem Nás koronavirus nedostane každý den výsadkáři Armády České republiky zveřejňují video s novou sestavou cviků, která by lidem v karanténě měla pomoci zůstat fit. Moc dobře si uvědomují, že pohyb pomáhá i zvládat stres, který začíná v souvislosti s koronavirovou epidemií na lidi doléhat.

Ke cvičení nepotřebujete žádné speciální vybavení. I když se jedná o sestavy velmi jednoduchých cviků, nezvládne je v tempu a počtu opakování výsadkářů hned každý. Je tedy důležité si tempo i počet opakování přizpůsobit své vlastní kondici.

Zacvičte si s výsadkáři I.

Jste zavření doma? Zacvičte si s výsadkáři. Výjimečná situace asi každému z nás udělala čáru přes rozpočet. Jsou zavřené posilovny a fit centra. Co je pro někoho komplikace, je pro výsadkáře příležitost. Ve spolupráci s CrossFit Pardubice pro vás připravili na každý den video s návodem, jak si pořádně zacvičit doma. Nepotřebujete k tomu nic, jenom chuť a chvíli času. Přidejte se k nám! Až skončí nouzový stav, budete ve skvělé kondici! #spolutozvladneme 43. výsadkový prapor Chrudim

Zveřejnil(a) Armáda České republiky dne Pondělí 16. března 2020
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků