Hlavní obsah
 

Čivava zařadila zpátečku a vřítila se na čtyřproudou silnici

Psi za volant nepatří. Ale ve Spojených státech si to zřejmě tamní domácí mazlíčci neuvědomují. Jinak by těžko během pouhých několika dnů mohli policisté zveřejnit hned dvě videa, kdy auto řídí pes.

 
Čivava zařadila zpátečku a vřítila se na čtyřproudou silnici

To první se datuje na 21. listopadu a stala se v Port St. Lucie na Floridě. Zaparkované auto na videu zničehonic vyrazí a zjevně bez řidiče se točí stále dokola.

Ukázalo se, že pes v nastartovaném vozidle zvládl zařadit zpátečku poté, co jeho páníček vystoupil.

Černý labrador Max, který byl uvnitř, zvládl kroužit tímto způsobem zhruba hodinu. Pak auto napálilo poštovní schránku a tím zpomalilo. V tu chvíli se povedlo policistům přes boční dveře dostat do vozu, auto zastavit a zajistit spokojeného a zdravého psa.

Čivava za volantem nacouvala do čtyřproudé silnice

Daleko horší dohru však mohla mít podobná situace, která se stala 24. listopadu ve Slidellu v Louisianě. Tam zpátečku zařadila čivava, když její panička zrovna tankovala na benzínce.

Chihuahua puts SUV in reverse

This past Friday evening, a couple was pumping gas at a gas station on Gause Boulevard. A 5 pound chihuahua, who was inside of the SUV, put the vehicle in reverse. The SUV, rolled backwards, crossed over Gause Boulevard (a 4 lane highway) and came to rest at the gas station across the street. The owner did sustain a minor injury while trying to chase down the vehicle. It was discovered the vehicle had a mechanical issue, which allowed the transmission to change gears without sometime having to press the brake. It is a miracle that no one was seriously injured and that no other vehicles were struck during this incident. Let this be a lesson to everyone to please use caution when leaving pets inside of your vehicle!

Posted by Slidell Police Department on Sunday, November 24, 2019

SUV najednou začalo couvat do čtyřproudé silnice a jako zázrakem se téměř nic nestalo, když nepočítáme lehké zranění, které utrpěla vyděšená majitelka. Ta zakopla při pokusu své auto zastavit.

Místní policie využila publikace videa na Facebooku k varování řidičů, aby svá auta vždy zajistili, ať už ruční brzdou, nebo vypnutím motoru, když v nich nechávají své mazlíčky o samotě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků