Hlavní obsah
 

Žena se odmítala dívat, jak ostatní utrácejí za stylové boty. Našla pro ně i sebe řešení

Tanya Mulesaová si vždy zakládala na stylu a trendy věcech. Sama byla velká milovnice lodiček, když ale viděla, kolik peněz za každé z nich nejen ona utratí a jakou stopu na naší planetě zanechá výroba mnohých z nich, rozhodla se přijít s efektivnějším řešením.

 
Žena se odmítala dívat, jak ostatní utrácejí za stylové boty. Našla pro ně i sebe řešení

Tanya dříve zastávala manažerskou pozici ve firmě zaměřující se na udržitelné energie. Její práce byla především o setkávání se s významnými lidmi z celého světa, tudíž byla nejen o znalostech a dovednostech, ale také dodržování určitého dress codu a stylu.

Vlastnila tudíž plné skříně velmi drahého oblečení, ale i bot, které se snažila mít vždy dokonale sladěné se šaty. Když si ale jednoho dne spočítala, jakou investici do všech věcí již udělala a uvědomila si, jak moc zbytečné je vlastnit tolik věcí a zbytečně tak zatěžovat planetu, rozhodla se vymyslet něco, co by splňovalo všechny atributy udržitelné módy.

Nejprve se zaměřila na boty. Chtěla vyrobit takové, které budou nejen krásné a pohodlné, ale také je půjde sladit s vícero barevnými a stylovými outfity.

Přišla tak na trh se svými botami 12 v 1, které díky speciálním doplňkům půjde sladit opravdu se vším.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků