Hlavní obsah
 

Uchopil příležitost za pačesy a v karanténě čepuje pivo před domy zákazníků

Vychutnat si čepované pivo do půllitru bylo v posledních měsících obtížnější než kdy jindy. V Anglii na zavření barů a hospod dokázal rychle zareagovat Peter Brown, ředitel firmy, která začala provozovat „pivovar na kolech” a vozit pivo až ke dveřím zákazníků.

 
Uchopil příležitost za pačesy a v karanténě čepuje pivo před domy zákazníků

S nápadem přišel mimo jiné provozovatel pivního baru během karantény, kdy byl nucen svůj podnik zavřít. Rozhodl se, že do malé dodávky zabuduje výčep, který ústí z boku auta, a začne po Londýně rozvážet pivo před domy zákazníků.

„Nevleze se nám do dodávky sice tolik piva, kolik jsme před karanténou prodali třeba v pátek nebo sobotu večer, ale děláme to čistě pro potěšení zákazníků. Ten jejich pohled, když načepujeme pivo až u nich, je prostě k nezaplacení,” říká Brown.

O služby společnosti Forest Road Brewing Co. se strhl mezi lidmi velký zájem. „Tenhle chlap, to je prostě superhrdina. Ne všichni superhrdinové nosí pláště, ale tenhle by měl. Skvělé pivo, rychlé doručení, prostě super,” chválí si služby pojízdného pivovaru zákazník Nick Bateson.

V současné době má Brown s výčepní dodávkou naplánované „zakázky” až do konce května, začal proto prý uvažovat i o zavedení druhého auta. Dalo by se tak říct, že zatímco drtivá většina provozovatelů restaurací a barů nyní bojuje s finančními ztrátami, Brown projíždí karanténou jako nůž máslem.

Může se vám hodit na Firmy.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků