Hlavní obsah
Americký Kancl: Zleva Rainn Wilson, Jenna Fischerová, John Krasinski, BJ Novak a dole Steve Carrell Foto: Profimedia.cz

Pokračování seriálu Kancl zvažují hned dva tvůrci

Zájem na pokračování seriálu Kancl projevili herci i bývalý showrunner (něco mezi spoluautorem a producentem) Greg Daniels. Zatím ale není nic rozhodnuto.

Americký Kancl: Zleva Rainn Wilson, Jenna Fischerová, John Krasinski, BJ Novak a dole Steve Carrell Foto: Profimedia.cz
Pokračování seriálu Kancl zvažují hned dva tvůrci

„Chtěl bych se na tom podílet,“ uvedl Greg Daniels, ale zároveň naznačil, že to nebude brzy. „Mám další dva seriály, na kterých teď pracuju,“ dodal.

Daniels byl showrunnerem Kanclu čtyři roky a poté se věnoval seriálu z prostředí úředníků Parks and Recreation. Kancl se mu ale hodně zaryl pod kůži.

Někteří herci v minulosti také projevili zájem obnovit Kancl, zejména Jenna Fischerová a John Krasinski (hráli Pam a Jima). S úplně novým přístupem přišel Leslie David Baker (představitel Stanleyho), který by chtěl natočit volně navazující seriál, jenž se by se pravděpodobně jmenoval jinak, ale zachoval by ducha originálu. V roce 2020 rozjel kampaň na Kickstarteru a už má dostatek peněz na natáčení pilotního dílu.

Do žádného z možných projektů by se zřejmě nezapojil Steve Carrell, který hrál hlavní roli slizkého vedoucího pobočky velkoobchodu jménem Michael Scott. Už dříve v rozhovoru uvedl, že ke Kanclu se nechce vracet.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků