Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Zbili mě pracovníci obchodu kvůli věku, stěžuje si senior ze Semil

V jilemnické nemocnici skončil senior, který se ve čtvrtek dostal do konfliktu s ochrankou obchodu. Ke sporu, který skončil až zraněním, došlo v Semilech první den platnosti nařízení, kdy do obchodu mohli mezi 10 a 12 hodinou vstoupit pouze lidé starší 65 let.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Zbili mě pracovníci obchodu kvůli věku, stěžuje si senior ze Semil

„Ve čtvrtek krátce po půl jedenácté vyjížděli semilští policisté k případu fyzického napadení. V jedné z prodejen s potravinami v centru města Semily došlo ke konfliktu mezi seniorem a zaměstnanci obchodu,“ potvrdil policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

Důvody a okolnostmi napadení v prodejně Albert, po kterém byl senior převezen zdravotníky na ošetření, se aktuálně zabývají policisté.

„V případu je spatřováno podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví,“ dodal Robovský. Novináři z MF Dnes obdrželi již ve čtvrtek e-mail od pravděpodobného účastníka incidentu.

„Dnes ráno po 10. hodině mě zbila do bezvědomí a zlomila mi žebra obsluha obchodu Albert na náměstí v Semilech. Nejspíš proto, že se domnívali, že mně není 65 let. Je mně 67, občanku jsem jim během mlácení ukázal a příliš to nepomohlo, roušku jsem měl na obličeji. Policie už případ řeší,“ stálo v e-mailu.

Co přesně se stalo, však policie musí vyšetřit. Jak upozorňují lidé na sociálních sítích, mohl to být právě senior, který první hrubě zaútočil na prodavačku, jíž se následně zastala ochranka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků