Hlavní obsah
Mladé záchranářce se dostalo od sousedů dojemného potlesku. Foto: Profimedia.cz

Záchranářce aplaudovala při odjezdu do práce celá ulice

Díky, vážíme si tvé práce. Tento jasný vzkaz dali obyvatelé jedné ulice jihoanglického města Basingstoke dvaadvacetileté záchranářce Tayle Porterové, když vyšla z domu, aby vyrazila na směnu do práce. Venku už u svých vchodových dveří čekali snad všichni sousedé, kteří ji tleskáním dohnali k slzám dojetí.

Mladé záchranářce se dostalo od sousedů dojemného potlesku. Foto: Profimedia.cz
Záchranářce aplaudovala při odjezdu do práce celá ulice

Působivý moment sledovali i její rodiče a mladší sestra Tash.

Na internetovém fóru místní komunity se lidé domlouvali na účasti celostátního potlesku pro lékaře a záchranáře v osm hodin večer.

Matka mladé ženy se zmínila, že její nejstarší dcera bude v práci už od čtyř odpoledne. Ač to v daný moment nevěděla, spustila tím mezi sousedy velmi rychlou tichou poštu.

Balíček čokoládových hrdinů

Teprve když Tayla vyšla do práce, sousedé byli ve dveřích široko daleko a tleskali, došlo jí, že se její dceři dostává momentu, na který asi nikdy nezapomene. Na jejím autě navíc čekalo balení miniaturních čokoládových hrdinů od populární cukrářské značky a k tomu domácí koláč, aby si směnu zpříjemnila.

I just love where we live, everyone in our street united to wave Tayla off on her paramedic shift tonight just the boost she needed 🥰 The heroes chocolates and homemade cake were a lovely touch too xx We could hear the applause all the way up Queens Road too

Zveřejnil(a) Ali Porter dne Čtvrtek 26. března 2020

„Tayla tomu vůbec nechtěla věřit. Neměla ani potuchy o tom, že by lidé v okolí mohli vědět, co dělá za práci. A ona ji opravdu miluje. Netušila jsem, že bude dceři tleskat celá ulice, třeba jen sousedi odvedle či odnaproti. Jenže z opravdu každého domu vyšel ven alespoň jeden člověk. Ten potlesk se nesl z celé ulice, a dokonce byl slyšet i z té vedlejší,” uvedla pyšná matka.

Vrací se domů vyčerpaná

„Lidé si o tom asi museli dát vědět po zprávách nebo šeptandou, protože ne všichni v té skupině jsou. Na naší ulici stěží někoho známe. Jistě, vídáme se na denní bázi, ale nevíte, jak se kdo jmenuje. Bylo to hodně emocionální, skoro jsem nemohla mluvit,” dodala matka s tím, že jsou noci, kdy se Tayla vrací domů zcela vyčerpaná v slzách.

„Vidí věci, které jsou pořádně děsivé. Ale vrací se tam vždy s odvážným výrazem ve tváři,” dodala hrdá matka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků