Hlavní obsah
Tom Hanks se svou manželkou po příletu do Los Angeles. Foto: Profimedia.cz

Tom Hanks se vyléčil z koronaviru. Už je zpět v USA i s manželkou

Populární americký herec Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilsonová se v pátek vrátili do svého domova v Los Angeles. Více než dva týdny strávili v karanténě v Austrálii poté, co u nich lékaři diagnostikovali nový koronavirus. Hanks natáčel u protinožců snímek o Elvisu Presleym, který měl jít do kin v řijnu 2021. Natáčení snímku bylo pozastaveno.

Tom Hanks se svou manželkou po příletu do Los Angeles. Foto: Profimedia.cz
Tom Hanks se vyléčil z koronaviru. Už je zpět v USA i s manželkou

Už 23. března se vše zdálo na lepší cestě, když Hanks na Twitteru napsal, že se po dvou týdnech od prvních symptomů cítí oba s manželkou lépe. Vyzval také lidi, ať používají rozum a zůstávají doma, jak jen to jde. „Chvíli to zabere, ale pokud se budeme starat jeden o druhé, pomůžeme, kde to jde a vzdáme se nějakého toho komfortu, tak by tohle všechno mělo přejít,” napsal mimo jiné Hanks, který se z Austrálie do své domoviny přemístil soukromým letadlem.

V pátek již byla manželská dvojice, která svou nákazu oznámila 11. března, vyfocena, jak se usmívá v USA ve svém SUV, které řídil právě Hanks. Po návratu do země se musí dvojice podvolit dočasnému místnímu nařízení o setrvání ve vlastních domovech.

Hanks není ani vzdáleně jedinou celebritou, která ohlásila nákazu novým koronavirem. Boj se zákeřnou nemocí Covid-19 potvrdili už herec Idris Elba, britský premiér Boris Johnson nebo princ Charles.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků