Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Krizová doba si žádá krizová řešení. Matka sepsala rodině stravovací pravidla

V době ohrožení koronavirem, kdy je mnoho lidí v povinné karanténě kvůli návratu ze zahraničí, nebo jsou nuceni pracovat z domova, se řada z nich setkává s novými výzvami. A to nejen jak vydržet pohromadě v omezeném prostoru, ale také jak nakoupit a zajistit, aby zásoby chvíli vydržely. Jedna australská matka to vyřešila svérázně.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Krizová doba si žádá krizová řešení. Matka sepsala rodině stravovací pravidla

Ve snaze zabránit rodině, a především potomstvu, aby během chvíle snědlo veškeré zásoby především sladkostí a jiných oblíbených dobrot, vytvořila nejmenovaná matka pro zbytek rodiny přehledný seznam toho, jak se doma stravovat a přesná pravidla pro chození do spíže pro dobroty. Informaci přinesl server Daily Mail.

První bod hlásá jasně: Nikdo nepůjde do spíže pro jídlo nebo svačinu bez toho, aby se nejdříve zeptal.

Všechny další body se drží ve stejně striktním módu. Bod dva totiž zní: Neotvírejte novou krabici cereálií, dokud ty starší otevřené nebudou dojedené.

Bod tři pak dává najevo, jak matka myslí na zdraví a přísun vitamínů pro celou rodinu. „Raději si dejte kousek ovoce, zeleniny nebo jogurt, než se rozhodnete pro cokoli odsud.”

Poslední, čtvrtý bod je pak informací všem, kteří by chtěli matce od rodiny v nestřežené chvíli uzmout její sladkosti. „Pokud se někdo dotkne nebo sní moje Cadburry Eggs (čokoládová vajíčka), bude si přát, aby měl koronavirus a zemřel,” uzavírá matka svůj krátký seznam. Doufejme, že s notnou dávkou nadsázky s ohledem na poslední bod.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků