Hlavní obsah
Milan Kňažko Foto: Profimedia.cz

Herec Milan Kňažko leží v nemocnici s koronavirem

Slovenský herec a bývalý politik Milan Kňažko (75) se nakazil koronavirem a byl hospitalizován. „Jsem covid pozitivní, šestý den,” napsal Kňažko na sociální síti.

Milan Kňažko Foto: Profimedia.cz
Herec Milan Kňažko leží v nemocnici s koronavirem

Oblíbený herec konstatoval, že v posledních týdnech odehrál několik divadelních představení. „My bez roušky, diváci v rouškách. Tak stanovily předpisy. Můj stav se zhoršil, jsem v nemocnici. Vyzývám všechny, aby nezlehčovali situaci a respektovali nařízení vlády a zdravotníků,” konstatoval Kňažko.

Za posledných pár týždňov som hral niekoľko predstavení. My bez rúšok, diváci s rúškami, tak stanovili predpisy. Som...

Zveřejnil(a) Milan Kňažko dne Úterý 29. září 2020

„Nenošení roušky není projev vlastní svobody, ale bezohlednost ke svobodě druhých, které tím ohrožujeme. Nevěřte laciným exhibicionistům, že covid je jen lehká chřipka. Prožil jsem desítky chřipkových onemocnění, ale covid nepřeji dokonce ani těm, kteří tyto bludy šíří,” dodal herec.

Kňažko hrál v desítkách slovenských i českých filmů a za minulého režimu jako jediný vrátil titul zasloužilý umělec. V listopadu 1989 byl tribunem bratislavských shromáždění a po změně režimu se stal poradcem prezidenta Václava Havla. Po rozdělení Československa se stal prvním ministrem zahraničí samostatné Slovenské republiky. Později zastával také post ministra kultury.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků