Hlavní obsah
ISOline EU Foto: ISOline EU, s.r.o.

Lajna očima markeťáka

Pojďme se ohlédnout za poměrně výjimečným a zdařilým PP - product placementem v seriálu. Úspěšné uvedení druhé série seriálu Lajna máme již nějakou dobu za sebou. Nyní série běží v terestriální Televizi Seznam, a i zde slaví úspěchy a patří mezi nejsledovanější pořady. Zároveň vznikají nové díly doplňkovému contentu, ty mají název Luptákův vlogísek.

ISOline EU Foto: ISOline EU, s.r.o.
Lajna očima markeťáka

Kreativní tým seriálu a Seznam se snažil, aby visibilita byla nenásilná, uvěřitelná, ale zároveň klientovi i pomáhala. V některých mediích si všimli poměrně odvážných slovních zmínek směrem k jedné sázkové kanceláři a spojení se seriálovým názvem ligy. Ty ne vždy byly strojeně pozitivní, ale občas i dost hanlivé – prostě realistické. Za což patří vedení společnosti potlesk na otevřené scéně. Mezi další partnery seriálu, kteří přistoupili na tuto “moderní” hru, patří inovativní výrobce energetických nápojů značky Escalate. Ten patří mezi progresivní firmy ve svém oboru především díky výrobkům s obsahem přírodních složek a speciálním dávkováním. A tak i on chtěl být do seriálu netradičně promítnut. Proto se v seriálu objevuje v místech, kde by se aktéři skutečně tímto nápojem občerstvili, a brand této firmy je chytře umístěn i na láhvích s vodou během hokejových zápasů i tréninků.

Ohleduplný energy drink

Video: ISOline EU, s.r.o.

Samostatnou a chytrou kapitolou je i fakt, že se tato společnost podílela na pitném režimu celého štábu během vzniku seriálu. Jeden z majitelů a zakladatel firmy Isoline, výrobce zmíněného nápoje Escalate, oslovil ostatně samotné tvůrce Lajny už v době, kdy ještě tvořili legendární seriál Vyšehrad.

Vizionářství se zkrátka vyplácí – v produktech i v kampani.

Více o nápoji se dozvíte na www.escalate.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků