Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Vykoupil losy ze čtyřiceti obchodů a dočkal se. Vyhrál přes sto milionů

Kevin Clarke z města Candler v Severní Karolíně rád kupuje stírací losy. Minulý čtvrtek se rozhodl jít štěstí naproti a obešel zhruba čtyřicítku obchodů, kde vykoupil losy loterie Mega Cash. Riskantní a poněkud bláznivý tah mu vyšel. Jeden z losů byl totiž výherní a Clarke se dočkal jackpotu ve výši 5 milionů dolarů (zhruba 111 milionů korun).

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Vykoupil losy ze čtyřiceti obchodů a dočkal se. Vyhrál přes sto milionů

Stírací losy Mega Cash se prodávají po celém státě, Clarke se však minulý týden nechal prý vést instinktem. „Měl jsem opravdu silný pocit, že los s jackpotem bude někde v západní části státu,“ uvedl Clarke pro agenturu UPI.

Proto neváhal a vyrazil na cestu po obchodech. Hodlal vykoupit co nejvíc losů v hodnotě 20 dolarů (444 korun). I když Clarke neuvedl, kolik losů přesně koupil, dokázal dle svých slov vykoupit zhruba čtyřicet obchodů a trafik, které losy Mega Cash nabízeli.

A štěstí se na muže skutečně usmálo. Jeden ze zakoupených losů ukrýval jackpot. „Škrábal jsem a škrábal a nemohl tomu uvěřit. Začal jsem se třást a potom jsem se rozplakal,“ svěřil se Clarke.

Muž z Candleru si místo vyplácení renty vybral, že chce vyplatit celou částku najednou, byť nižší. Místo pěti milionů tak získal miliony tři, které mu po z danění vynesou 2,122 milionů (zhruba 47,1 milionů korun).

„Jsem prostý muž a sekám trávníky. Ale vždy jsem se zajímal o obchod s nemovitostmi, takže můj největší plán je teď investovat do tohoto trhu a také do nějakých menších podniků,“ uvedl na dotaz, co s výhrou udělá.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků