Horoskopy na pondělí 4. ledna 2016

Kde cesta přímá, nezajížděj Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Dostanete údajně stoprocentní tip na výhodnou investici nebo lepší místo. Mazaným způsobem přimějete nadřízené, aby změnili své rozhodnutí. Fakt, že to budou považovat výlučně za svoji iniciativu, jim nevyvracejte.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Podpisu důležité smlouvy nebo dohody brání určitá nedůvěra druhé strany. Rozmíšku s přáteli neberte tragicky, všechno spraví posezení u kávy či sklenky vína. K upevnění nové známosti je nutné najít koutek daleko od lidí, jen pro vás dva.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Dojde vám, že jste koncem loňského roku někomu ublížili. Naštěstí není nic ztraceno. To byste ovšem museli zvednout telefon nebo sednout do auta a dotyčnému člověku ledacos vysvětlit. Hlídejte si postavu, straňte se sladkostí a nezdravých jídel.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Přijdete k rozumu a rozloučíte se s představou, že byste získali lásku nového idolu. Bude-li se ve větší společnosti hovořit o ožehavých tématech, držte jazyk za zuby. Planety důrazně varují před nebezpečnou upovídaností.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Blýsknete se při setkání s přáteli nebo na firemní akci. Okruh vašich známých se rozšíří o sympatickou tvář. Stanete se předmětem závistivých řečí, ale mávnete nad tím rukou. Při zemi vás mohou držet prozaické záležitosti.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Mile překvapeni budete pozváním od osoby, od které to nečekáte. Dozvíte se spoustu novinek a možná dospějete k odvážnému rozhodnutí. Přílišnou otevřeností a přímostí si však můžete nadělat menší problémy.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Úplně postačí, když dnes řeknete polovinu toho, co máte na srdci. I tak toho napovídáte více než dost. Při setkání se známými a přáteli se naskytne příležitost nenápadně jim připomenout, že u vás stále mají nesplacený dloužek.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Snažte se chovat vstřícně a zdrženlivě, hlídejte si tón hlasu, jakým bude hovořit s lidmi ze svého okolí.  Mohli by vás nespravedlivě obvinit z nadutosti a pýchy. Výčitkami, že jste mu neřekli úplnou pravdu, vás zahrne příbuzný. 

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

K prolomení dosavadní smůly je nutné prokázat více dobré vůle a nehnat věci do krajnosti. Potíže s financemi není nutné zveličovat. Podobných krizí už jste přežili víc. Lásku, o které sníte, objevíte ve společnosti známých.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Díky souhře náhod narazíte na rest, který by vám mohl způsobit starosti. Jeho odstranění bude časově náročné, ale později vás nic nezaskočí. Při jednání na úřadech hrajte roli naivky a poplety. Vaše bezmocnost pohne i otrlými byrokraty.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Chcete-li udělat dojem na opačné pohlaví, doporučují Jupiter s Lunou romantické chování. Máte v sobě sílu a kouzlo, kterému je těžké se opřít. Svoji kariéru, stejně jako budoucnost vašeho citového vztahu, máte ve vlastních rukou.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Planety vám přejí, nemáte se na co vymlouvat. Pokud by vás měla už první překážka a nějaký problém srazit zpátky, můžete si stěžovat jen sami na sebe. Máte-li u někoho peníze, snažte se, aby vám je rychle vrátil.


Komerční sdělení