Hlavní obsah
Do zásuvek si můžete pořídit i kovové dělicí systémy pro příbory. Foto: Oresi

Jak mít přehled v kuchyňských zásuvkách

Moderní kuchyně nabízejí praktické a pohodlné využití všech zásuvek, skříní a úložných prostor. Pomohou nám rozmanité výsuvné systémy, chytrá kování, organizéry, nastavitelné rozdělovníky. V kuchyni udržují pořádek, přehled a umožňují uskladnit potraviny i do hlubokých zásuvek, a to se snadným přístupem.

Do zásuvek si můžete pořídit i kovové dělicí systémy pro příbory. Foto: Oresi
Jak mít přehled v kuchyňských zásuvkách

Nábytkové systémy uspoří námahu při otevírání horních či spodních skříněk, zajistí bezpečný pohyb pod otevřenými horními dvířky, umí tlumené dovírání.

Také máme díky nim dokonalý přehled o uloženém nádobí a samotný úklid všech vnitřních prostor je jednodušší.

Pestrá vnitřní výbava

Výrobci kuchyní nezapomínají ani na systémy, které jsou vhodné do atypických dispozic: např. do rohových prostor, kam se dodávají různé výsuvné ledvinky, rohové zásuvky, čtverhranné koše i otočné rohové koše v podobě polokruhu či třičtvrtěkruhu.

Ledvinka Starcorner je určena do skříňky o šířce min. 800 mm. Set obsahuje dvě police, dvě ramena s tlumením. Montáž na tyč, nosnost police 10 kg.

Foto: Oresi

V nabídce je i výbava pro úzké spodní skříňky, které mají díky výsuvným systémům novou dimenzi.

Možné jsou dvoupatrové i třípatrové koše s drátěným nebo plným dnem, které se hodí do skříněk o šířce 300, 400 a 600 mm v provedení plnovýsuvném, s tlumením nebo PUSH otevíráním.

Vybírat lze i nízké a vysoké výsuvné boxy, pořadače na příbory, nádobí a talíře. Zajímavé jsou i různé sortery odpadu a odpadkové koše.

Anketa
Máte v kuchyni dostatek úložných prostorů?
Ano, máme.
28.1 %
Jakž takž nám stačí.
30.7 %
Ne, bohužel ne.
41.2 %
Celkem hlasovalo 1083 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků