Hlavní obsah
 

Výmyky, vzpěry i kliky. Třiasedmdesátiletá seniorka je hvězdou crossfitu

Nový rok s sebou přináší nové začátky. Pokud i vy patříte mezi příznivce novoročních předsevzetí a chystáte se zatočit s povánočními kilogramy, pak pro vás máme ukázkovou motivaci. Seniorka Lauren Bruzzoneová je důkazem toho, že všechno jde, když se chce. Ve svých třiasedmdesáti letech se pravidelně věnuje crossfitu a výmyky, ale i zvedání těžkých vah jí nečiní problém.

 
Výmyky, vzpěry i kliky. Třiasedmdesátiletá seniorka je hvězdou crossfitu

Bývalá právnička žijící v americkém Connecticutu Lauren Bruzzoneová měla ke sportu vždy blízko. V mládí dělala balet a až do sedmašedesáti let se věnovala cvičení s nízkou intenzitou.

Poté se ale rozhodla, že je čas na změnu, a začala navštěvovat místní tělocvičnu, která je speciálně uzpůsobena na cvičení crossfitu.

„Popravdě, kdybyste mi před patnácti lety řekli, že budu dělat crossfit, asi bych se smála. Moji přátelé mě museli trošku popostrčit, ale nakonec jsem si řekla, že to prostě zkusím, a když se mi to nebude líbit, nechám toho,“ uvedla Lauren pro Womenshealthmag. Nyní navštěvuje ranní hodinové lekce každý den.

„Když vidím, jak mladší lidé kolem mě zvedají ještě těžší váhy než já, tak mě to motivuje a sune dopředu. Chtěla bych se jim přiblížit, co nejvíc to jde,“ dodává. Na výsledky její píle a úctyhodnou fyzičku se podívejte ve videu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků