Hlavní obsah
 

Američanka je posedlá vévodkyní Kate. Nosí stejné oblečení jako členka královské rodiny

Seznamte se s Američankou Mallory Johnson Bowlingovou, samozvanou největší fanynkou britské vévodkyně Kate z Cambridge, především co se týče módy. Její šatník totiž obsahuje pouze stejné kousky, které nosí právě vévodkyně Kate, nebo nanejvýš její sestra Pippa Matthewsová (rozená Middletonová) či švagrová Meghan, vévodkyně ze Sussexu.

 
Američanka je posedlá vévodkyní Kate. Nosí stejné oblečení jako členka královské rodiny

Jednatřicetiletá Američanka Mallory Johnson Bowlingová tvrdí, že ji královská rodina fascinovala již od malička. Její záliba se ještě více umocnila poté, co její vysokou školu navštívila královna Alžběta II. v roce 2007 a následně pak, když princ William požádal svou přítelkyni Kate Middletonovou o ruku.

„Byla jsem z toho nadšená, protože to znělo jako pohádka. Obyčejná dívka ze střední třídy se stala princeznou. Samozřejmě, že to mnou také rezonovalo, protože jsem v té době ještě dospívala. Začala jsem se proto o jejich příběh zajímat více do hloubky a s tím souviselo i to, že jsem začala sledovat, co Kate nosí do společnosti,“ říká Bowlingová pro agenturu Reuters.

Pippa Middletonová.

Foto: Danny Lawson, ČTK/AP

Styl vévodkyně ji uchvátil natolik, že se rozhodla pro kompletní proměnu svého šatníku.

„Pokaždé, když se mi líbí něco, co má vévodkyně na sobě, snažím se to dohledat. Následně zkouším pátrat po různých stránkách a second handech, abych daný kousek našla za co nejlepší možnou cenu. Líbí se mi i to, co nosí Meghan, vévodkyně ze Sussexu.

Princ Harry s manželkou Meghan během únorové návštěvy Maroka.

Foto: Pool New, Reuters

Její garderoba je ale mnohem nákladnější, tudíž si většinu věcí nemohu dovolit. Dala jsem si limit, že žádný kousek oblečení nesmí překročit hranici 250 dolarů (zhruba 5800 Kč),“ říká Bowlingová, která má v současnosti ve svém šatníku přes dvě stě padesát kousků inspirovaných oblečením nejen vévodkyně Kate, ale také její sestry Pippy a švagrové, vévodkyně Meghan ze Sussexu.

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků