Hlavní obsah

Znojemská Městská knihovna opět slouží veřejnosti

V pondělí 27. dubna se otevřely ve Znojmě menší pobočky knihovny Loucká a Gagarinova, o den později se otevře i hlavní budova Městské knihovny Znojmo. Konkrétně se otevírají všechna oddělení kromě studovny a čítárny.

Znojemská Městská knihovna opět slouží veřejnosti

„Knihy se budou vracet přes bariéru v konferenčním sále a půjdou do 3denní karantény (to platí i pro vrácení knížek na pobočkách). Knihy se dezinfikují, umístí do speciální bedny a poté se zařadí zpět do regálů,” informovala Zuzana Pastrňáková, tisková mluvčí města.

Knihovna nabízí spoustu knižních novinek i knížek, které nebyly před koronavirem vypůjčené, a tak nemusejí do povinné karantény. Čtenáři se tak nemusí bát, že by knihovna neměla dostatek knih na půjčování.

„Provoz knihovny probíhá v souladu s vládními nařízeními a doporučení, dodržují se doporučené dvoumetrové rozestupy, knihovna má připravenou dezinfekci, vstup je povolen pouze v roušce a pracovníci budou mít rukavice,” dodala mluvčí.

Pro lepší orientaci jsou po knihovně umístěny na viditelných místech informační tabule.

Další informace na www.knihovnazn.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků