Hlavní obsah
 

Veronika Freimanová každoročně peče cukroví, rodina si to žádá

Zatímco někdo si na Vánoce cukroví objedná od profesionálů, herečka Veronika Freimanová zůstává u tradice. Vánoční atmosféru si navozuje právě pečením cukroví. A nepouští se do toho jen kvůli sobě, ale také kvůli své rodině, která se na to vždy velmi těší.

 
Veronika Freimanová každoročně peče cukroví, rodina si to žádá

„Peču vždycky asi čtyři druhy, které jsou ode mě rodinou ozkoušené a očekávané,“ prozradila herečka s tím, že na svátky zůstávají doma a nikam za teplem neutíkají. Kupovat dárky pro rodinu s předstihem se ale herečce nikdy nedaří a podle všeho to nestihne ani letos.

„Snažím se, mám už tři dárky, zrovna jeden pro vnučku, ale jinak pořizovat dárky s předstihem se mi nedaří,“ svěřila Freimanová na tiskové konferenci České televize, kde představila štědrovečerní pohádku, ve které si zahrála.

„Na Štědrý večer u nás pohádka jde, ale teď, co je vnučce rok a půl, tak nemá smysl zapínat televizi, ale možná ji uvidím v nějakém předstihu,“ prozradila Freimanová, která měla z natáčení nové pohádky Princezna a půl království v režii Karla Janáka radost.

Vedle toho také prozradila, že to nebyl jediný snímek pro děti, který letos stihla natočit.

„Hrozně mě to potěšilo a byly to pohádky, se kterými jsem se setkala poprvé. Fantasy pohádka a krátký polo animovaný projekt, proto jsem říkala, co víc bych si mohla přát a k tomu ta štědrovečerní pohádka, což bylo natáčení v úžasné partě a na naprosto překrásných zámcích a hradech,“ dodala.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků