Hlavní obsah
Marek Ztracený Foto: Jan Tuma

Sázavafest přivítá Marka Ztraceného i Divokýho Billa

Sázavafest je multikulturní a multižánrový festival pořádaný od roku 2001 v okolí řeky Sázavy. V roce 2020 se bude konat na zámku ve Světlé nad Sázavou.

Marek Ztracený Foto: Jan Tuma
Sázavafest přivítá Marka Ztraceného i Divokýho Billa

První ročník festivalu se uskutečnil na jediném pódiu, postupem času se ale akce rozrostla. Kromě hudební produkce se na Sázavafestu uskutečnila i autorská čtení, například Michala Viewegha. V roce 2020 se Sázavafest bude konat od 23. do 25. července.

Program odtajněn

Festival nabídne české i zahraniční interprety. Jako každý rok na Sázavafestu zahrají ti nejlepší hudebníci. Organizátoři festivalu budou účastníky dalšího ročníku zveřejňovat postupně, už teď je ale jasné, že uvidíme zpěváka Marka Ztraceného a skupiny Mandrage a Divokýho Billa. Pro děti je připravený doprovodný program po celou dobu konání festivalu.

Vstupenky

Vstup zdarma mají děti do 8 let (včetně) v doprovodu rodičů a osoby zdravotně postižené s průkazem ZTP (doprovod platí) a osoby s průkazem ZTP/P (doprovod neplatí). Cena klasické vstupenky je 1690 korun. Více informací o vstupenkách najdete tady.

Doprava

Vlaková i autobusová stanice Světlá nad Sázavou jsou vzdáleny pouhých 300 metrů od hlavního vstupu do areálu festivalu. Pak stačí jít s davem.

Ubytování ve stanu

Chcete-li během festivalu bydlet ve stanu, využijte stanové městečko, které se nachází přímo u areálu a je zpoplatněno. V ceně je zahrnut poplatek předprodeje, zajištění osvětlení a ostraha kempu. Vstupenky do kempu je možné zakoupit v předprodeji.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků