Hlavní obsah
Marek Ztracený Foto: Jan Tuma

Sázavafest přivítá Marka Ztraceného i Divokýho Billa

Sázavafest je multikulturní a multižánrový festival pořádaný od roku 2001 v okolí řeky Sázavy. V roce 2021 se bude konat na zámku ve Světlé nad Sázavou.

Marek Ztracený Foto: Jan Tuma
Sázavafest přivítá Marka Ztraceného i Divokýho Billa

První ročník festivalu se uskutečnil na jediném pódiu, postupem času se ale akce rozrostla. Kromě hudební produkce se na Sázavafestu uskutečnila i autorská čtení, například Michala Viewegha. V roce 2021 se Sázavafest bude konat od 22. do 24. července.

Program se formuje

Festival nabídne české i zahraniční interprety. Jako každý rok na Sázavafestu zahrají ti nejlepší hudebníci. Pro děti je navíc připravený doprovodný program po celou dobu konání festivalu. Na zrušený ročník 2020 byli v rámci line upu oznámeni třeba Divokej Bill, Marek Ztracený, Mikolas Josef nebo Nico Santos. Seznam učinkujících se bude aktualizovat až do května 2021.

Vstupenky

Vstup zdarma mají děti do 8 let (včetně) v doprovodu rodičů a osoby zdravotně postižené s průkazem ZTP (doprovod platí) a osoby s průkazem ZTP/P (doprovod neplatí). Cena permanentky na celý festival je 2090 korun. Více informací o vstupenkách najdete tady.

Lupeny zakoupené na rok 2020 budou automaticky platit i příští rok.

Doprava

Vlaková i autobusová stanice Světlá nad Sázavou jsou vzdáleny pouhých 300 metrů od hlavního vstupu do areálu festivalu. Pak stačí jít s davem.

Ubytování ve stanu

Chcete-li během festivalu bydlet ve stanu, využijte stanové městečko, které se nachází přímo u areálu a je zpoplatněno. V ceně je zahrnut poplatek předprodeje, zajištění osvětlení a ostraha kempu. Vstupenky do kempu je možné zakoupit v předprodeji.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků