Hlavní obsah
Let It Roll Foto: Let It Roll

Let It Roll nabídne drum and bassovou nálož pod širým nebem

Let It Roll je největší drum and bassový festival na světě. Koná se od roku 2008. Co nás na festivalu čeká v roce 2020?

Let It Roll Foto: Let It Roll
Let It Roll nabídne drum and bassovou nálož pod širým nebem

První Let It Roll se uskutečnil v roce 2002 v pražském klubu Mlejn. V následujících letech se akce přesouvala do větších a větších prostor. Několikrát se také Let It Roll přesunul ven, ale stále byl především klubovou nocí.

V roce 2008 se konal první oficiální open air festival Let It Roll v areálu pískovny Oplatil ve Starých Žďánicích. V letech 2013 a 2014 byl festival v benešovských kasárnách a od roku 2015 probíhal na vojenském letišti v Milovicích.

Program

V roce 2020 se bude Let It Roll konat v termínu od 30. července do 1. srpna. Na festival je možné přijet už o den dřív. A na koho se můžou fanoušci party muziky těšit? Vystoupí například Sub Focus, Dimension nebo Metrik.

Variabilní vstupenky

Festivalová vstupenka na tři dny vás bude stát 2610 plus daň, uvádí pořadatel. K mání jsou i jiné druhy lístků. Veškeré informace o lístkách naleznete na webu Let It Roll.

Doprava

Zatím nebylo oznámeno, kde se festival bude v roce 2020 konat.

Ubytování

Na festivalu Let It Roll je každý rok připraven kemp, ve kterém se návštěvníci za poplatek (zakoupíte jej spolu se vstupenkou) mohou ubytovat. Můžete si dokonce vybrat z dvou druhů kempů – Independent Camp nebo Capital Camp.

A to není všechno. Můžete využít i služeb Car & Tent a Caravan Spot. Více informací o možnostech ubytování najdete na stránkách festivalu.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků