Hlavní obsah
Království lesních strážců Foto: Cinemart

ŽEBŘÍČEK: Království lesních strážců Čechy zaujalo

Žebříček nejnavštěvovanějších filmů v ČR vede animované Království lesních strážců. Za ním je Pařba na třetí, třetí díl z komediální série.

Království lesních strážců Foto: Cinemart
ŽEBŘÍČEK: Království lesních strážců Čechy zaujalo

Režisér Chris Wedge slaví s animovaným rodinným filmem Království lesních strážců značné komerční úspěchy. Hlasy postavičkám propůjčili slavní herci a celebrity: Amanda Seyfried, Josh Hutcherson, Beyoncé, Colin Farrell, Jason Sudeikis, Aziz Ansari i Christoph Waltz.

Statečná a tvrdohlavá hrdinka Mary se snaží sblížit se svým otcem Bombou. Svérázný a roztržitý profesor Bomba je posedlý zkoumáním pozoruhodné civilizace drobných lesních mužíčků žijících v lesích. Mary dochází trpělivost. Poté, co se kouzlem ocitne v tomto podivném lesním společenství, je ovšem nucena svůj pohled přehodnotit. Pokud se chce dostat zpátky domů, musí partičce zábavných zelených postaviček pomoci.

Na druhém místě je americká komedie Pařba na třetí ze série známých "pařeb". Jako vždy přináší bláznivý černý humor, akci, drogy, honičky a úchylné nápady pana Chowa či vousatého Alana, který už zase přestal brát své léky na hlavu...

Návštěvnost kin – poslední víkend
Pozice
Minulý týden
Film
Počet návštěvníků za víkend
1.
 5.Království lesních strážců  43 409
2.

Pařba na třetí 41 906
3.
1.Rychle a zběsile 631 014
4.
2.Velký Gatsby18 974
5.
3.Iron Man 311 102
6. 
6.Croodsovi 8345
7.
4.Kovář z Podlesí 7039
8.
15.Čtyřlístek ve službách krále
3926
9.7.
Zambezia3313
10.
12.Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese2187
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků