Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Carrie Underwood, Deftones i Ivan Král

Na hudebním trhu se objevilo několik nahrávek klasiků ve svém žánru. Jsou to Ivan Král, Deftones nebo Public Enemy. Carrie Underwoodová zase hýbe zaoceánskou countryovou scénou a britští Idles si užívají své aktuální slávy.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Carrie Underwood, Deftones i Ivan Král

Carrie Underwood: My Gift

My Gift je sedmé studiové album americké countryové zpěvačky Carrie Underwoodové. Je to její první vánoční album a hostují na něm i John Legend a její nejstarší syn Isaiah. Produkoval ho Greg Wells.

Obal alba

Foto: Capitol Nashville

Ivan Král: Later Years

Box Later Years je kompletem posledních autorských alb zpěváka a skladatele Ivana Krále, Always (2014), Colors (2018) a Smile (2020). Vydání posledně jmenovaného se nedožil, skonal letos v únoru. Alba s písněmi o lásce, partnerství a mezilidských vztazích představují českou hudební legendu v celém jejím autorském záběru.

Obal alba

Deftones: Ohms

Deftones byli slavní už v devadesátých letech. Ohms je jejich deváté studiové album. Od alternativního rocku na něm jdou až k dream popu. Energie této americké kapele z devadesátých let zůstala. 

Obal alba

Foto: Reprise

Idles: Ultra Mono

V návaznosti na předchozí album britských Idles nazvané Joy as an Act of Resistance (2018) novinka opět zkoumá moderní sociopolitické klima, třídní boj, duševní zdraví i pozitivní a negativní aspekty momentální slávy kapely. 

Obal alba

Foto: Partisan

Public Enemy: What You Gonna Do When the Grid Goes Down?

Vyšlo i v pořadí patnácté studiové album americké hiphopové formace Public Enemy. Jako hosté se na něm objevují Nas, Rapsody, Black Thought, YG, Jahi a Questlove. Obsahuje sedmnáct položek.

Obal alba

Foto: Def Jam

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků