Hlavní obsah
 

Kapela Marek Dusil Blend vydává videoklip k písni Daleko

Druhý videoklip skupiny Marek Dusil Blend z jejího zatím posledního alba Karlsbad byl realizován k písni Daleko. Natáčel se na podzim v Krušných horách a na Novinkách.cz má premiéru.

 
Kapela Marek Dusil Blend vydává videoklip k písni Daleko

Mladý režisér z FAMU Damián Vondrášek měl ideu k této písni již dlouho a spolu s dalšími spolužáky dali dohromady štáb a dva mladé herce, Marka Šáchu a Daniela Vízka. Ti jsou hlavními postavami intimního příběhu o sourozencích, kteří zůstali sami a snaží se proto k sobě najít cestu.

Videoklip se natáčel loni v listopadu v drsné krušnohorské krajině nedaleko Přebuzi a Rotavy. Právě roční období a syrová příroda podtrhují atmosféru jejich cesty do divočiny a vyrovnávání se se ztrátou blízkého člověka.

Záběr z klipu k písni Daleko.

Foto: archiv kapely

Je to druhý klip k albu Karlsbad, které je fúzí folku, rocku a jazzu. Někomu může znít popově, ale to už je otázka názoru. Album je ohraničeno dvěma stejnojmennými písněmi, které jsou vzpomínkou frontmana kapely Marka Dusila na dětství, prožité v Karlových Varech. I umístění do krajiny Krušných hor má svůj důvod, neboť v tom kraji strávil také řádku let a vyrostl tam jeho syn, který je producentem klipu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků