Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Petr Hloušek, Právo

Muž z Tachovska měl mučit manželku při sexu, hrozí mu 10 let vězení

Třískání gumovou hadicí, kovové skřipce na prsou a další drsné praktiky musela při sexu se svým manželem strpět 33letá žena z Tachovska. Kromě toho ji domlouval pohlavní styk s několika cizími muži najednou, od kterých si za to nechal platit. Policisté nyní 46letého muže obvinili z týrání osoby žijící ve společném obydlí, znásilnění a kuplířství.

Ilustrační foto Foto: Petr Hloušek, Právo
Muž z Tachovska měl mučit manželku při sexu, hrozí mu 10 let vězení

Soud poslal muže do vazby. „Po prostudování spisového materiálu jsem dospěla k závěru, že trestní stíhání je důvodné. Rozhodla jsem o umístění obviněného do vazby z obavy, že by na svobodě mohl v trestné činnosti pokračovat,“ řekla v sobotu Právu soudkyně s tím, že muž si proti jejímu rozhodnutí podal stížnost.

V případě prokázání viny mu hrozí až deset let ve vězení. Podle obvinění měl muž po manželce opakovaně vyžadovat pohlavní styk s fyzickým násilím. „Před samotným aktem musela klečet nahá s rukama za hlavou a muž ji bil gumovou hadicí nebo vařečkou na prsou a genitáliích, dával povely a v případě jejich nesplnění ji trestal,“ uvedl zdroj obeznámený s případem.

Ženě tím měl způsobit bolestivé podlitiny a krvácející rány. „Zpočátku vyžadoval drsný sex jednou za tři dny ale v posledních týdnech už bylo i dvakrát denně. Žena nejprve neodporovala, protože chtěla manželovi vyhovět a zachovat rodinu pohromadě. Když se ale násilí stupňovalo, muže začala odmítat. Po hrozbou fyzického napadení se mu ale vždy podvolila. Nakonec z domova utekla a přivolala pomoc,“ dodal zdroj.

Z průběhu vyšetřování také vyplynulo, že obviněný vyhledal tři desítky náhodných mužů, se kterými následně domluvil schůzku a požadoval po manželce, aby s nimi měla pohlavní styk. On sám je pozoroval nebo se i aktivně zapojil, „Po manželce požadoval, aby od těchto neznámých mužů inkasovala za pohlavní styk 500 korun Peníze mu poté musela předat ,“ uzavřel zdroj.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků