Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Policie ČR

Hádka mužů v autech v Praze vyvrcholila na červené. Jeden pobodal druhého

Bodným zraněním vyvrcholil v neděli incident mezi řidičem auta a spolujezdcem z jiného vozu v Praze. Poškozeného lékaři museli operovat. Útočník sice ujel, ale zanedlouho si pro něj přišli policisté do práce. Nyní hledají svědky.

Ilustrační foto Foto: Policie ČR
Hádka mužů v autech v Praze vyvrcholila na červené. Jeden pobodal druhého

Incident se odehrál v neděli kolem desáté hodiny večer. Řidič škodovky a 27letý spolujezdec z hyundaie se při jízdě po Wilsonově ulici přes okno hádali až na křižovatku ulic Žitná a Štěpánská, kde zastavili na červenou.

„Oba aktéři z vozidel vystoupili a pokračovali v započatém konfliktu. Když se k sobě přiblížili na dosah, řidič škodovky bodl druhého do oblasti břicha,“ uvedl mluvčí policie Jan Rybanský.

Útočník pak nasedl do auta a ujel. Zraněného převezl jeho kolega do nemocnice, kde byl muž operován. Kriminalisté následně začali pátrat po řidiči druhého vozu. Během pondělního dopoledne zjistili jeho jméno a po poledni si pro něj přišli do práce.

Oba řidiči již byli vyslechnuti, nyní policisté hledají svědky. „Pokud jste se stali svědky popisované události, předejte nám informace prostřednictvím linky 158,“ uvedl Rybanský.

Pachateli hrozí v případě odsouzení za pokus o těžké ublížení na zdraví 10 let vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků