Hlavní obsah
Foto: Facebook G. Conteho

Jsem na tebe superhrdá, vzkázala dcera premiérova strážce, který podlehl viru

„Naposledy jsem tě viděla 6. března a slyšela 19. března, kdy tě hospitalizovali,“ napsala v neděli na Facebooku dcera 52letého člena ochranky italského premiéra Giuseppe Conteho. Policista Giorgio Guastamacchia zemřel v sobotu 4. dubna na Covid-19.

Foto: Facebook G. Conteho
Jsem na tebe superhrdá, vzkázala dcera premiérova strážce, který podlehl viru

„Od té chvíle, přestože tě intubovali a byl jsi v bezvědomí, jsem ti každý den posílala esemesky, abych ti dodala odvahu a aby ses nevzdal v boji proti tomuto zasr... viru,“ napsala policistova dcera Giorgia.

„Vím, že už si je nikdy nepřečteš. Jsem si ale jistá, že srdcem jsi je vnímal, protože vztah mezi dcerou a otcem nikdy nezmizí,“ podotkla.

Nella giornata di oggi è venuto a mancare Giorgio Guastamacchia, sostituto commissario addetto al mio servizio di...

Zveřejnil(a) Giuseppe Conte dne Sobota 4. dubna 2020

„Jsem superhrdá na to, že jsi byl mým tatínkem. Někdy povyprávím tvůj příběh i ostatním. Příběh hrdiny, úžasného otce a vzorného policisty. Dej mi jen chvilku času, ať se mi všechno znovu vyjasní a dokážu se vyhrabat z tohoto moře slz a bolesti. Bude to chvíli trvat, ale dokážeme to,“ uzavřela podle listu Il Fatto Quotidiano.

Přestože se premiér Conte se strážcem osobně setkal naposledy před několika týdny, poté, co se dozvěděl o jeho smrti, hned zavolal jeho dceři.

„Děkuji i Giuseppe Contemu za krásná slova na adresu mého otce a za to, že mi ráno zavolal a osobně mi vyslovil upřímnou soustrast. Víte, co máte dělat,“ vzkázala předsedovi vlády Giorgia.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků