Hlavní obsah
Dcera Ivanka Trumpová se svým manželem Jaredem Kushnerem Foto: Carlos Barria, Reuters

Osobní asistentka Ivanky Trumpové má koronavirus

Osobní asistentka Ivanky Trumpové má pozitivní test na nemoc covid-19. Uvedl to server americké stanice CNN. Trumpová je dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa a také členkou týmu jeho poradců. Členem tohoto týmu je i její manžel Jared Kushner.

Dcera Ivanka Trumpová se svým manželem Jaredem Kushnerem Foto: Carlos Barria, Reuters
Osobní asistentka Ivanky Trumpové má koronavirus

Podle serveru nebyla asistentka v posledních týdnech v osobním kontaktu s Trumpovou. Poslední dva měsíce totiž kvůli koronavirové krizi pracuje z domova.

Průběh jejího onemocnění byl dosud asymptomatický. Trumpová i Kushner byli na covid-19 testováni s negativním výsledkem. Jde nicméně o třetího člověka z okolí amerického prezidenta, který se nakazil koronavirem.

Pozitivní test na koronavirus má také tisková mluvčí viceprezidenta Mikea Pence Katie Millerová, jak americká média uvedlav pátek. Ve čtvrtek pak informovala o tom, že pozitivní test na covid-19 měl také jeden z Trumpových asistentů.

Test na koronavirus měli podle Bílého domu podstoupit i Trump a Pence, oba s negativním výsledkem. „Oba se těší skvělému zdraví,” uvedl Hogan Gidley z tiskového odboru Bílého domu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků