Hlavní obsah
Izolační box BF Antivir 2020 Foto: archív Jana Baťhy

Čech vyvinul pomůcku zajišťující bezpečnost pro klienty kosmetických salonů

Čas otevření kosmetických salonů se blíží (11. 5. 2020), zajistit ale včas dostatečnou ochranu zákazníků, ale i samotných kosmetiček, nemusí být vůbec jednoduché. Vědom si tohoto faktu byl i český podnikatel Jan Baťha, který vyvinul speciální izolační box BF Antivir 2020, který má zjistit maximální bariéru mezi obsluhou a klientem, zároveň poskytne možnost pohodlně provádět kosmetické procedury.

Izolační box BF Antivir 2020 Foto: archív Jana Baťhy
Čech vyvinul pomůcku zajišťující bezpečnost pro klienty kosmetických salonů

„Během procedur je vyloučeno, aby měl klient na ústech roušku, proto jsem se snažil najít vhodné řešení, jak tuto bezpečnostní pomůcku nahradit. Při vývoji bylo potřeba skloubit jak schopnost ochrany klienta, tak potřeby kosmetičky, která pro svou práci potřebuje určitý prostor k manipulaci. Výsledkem je mobilní izolační box, který se snadno umístí kolem klienta a zároveň ponechá prostor pro práci kosmetičce díky otvorům umístěným v zadní části krytu,“ vysvětluje Jan Baťha.

Patentovaný ochranný kryt dokáže česká firma vyrobit v rámci několika dní. Jedinou překážkou, která ve výrobě může stát, je výpadek dodávky plexiskla do Česka, jelikož jej ve velkém celý svět nakupoval pro zhotovení ochranných přepážek v obchodech.

Výhodou boxu je, že jej budou moci kosmetičky používat i po odeznění koronavirové epidemie a chránit sebe i své klienty například i v období chřipek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků