Hlavní obsah
Soutěž v čepování piva Foto: Petr Mráček

Naomi už nechce zažít kokainovou bolest

Britská topmodelka Naomi Campbellová zavzpomínala na dobu, kdy ji sužovala závislost na omamných látkách, konkrétně na kokainu. Nyní je šťastná, že se vyléčila a k drogám by se již nikdy vrátit nechtěla, uvedla ve čtvrtečním rozhovoru pro americkou televizi ABC.

Soutěž v čepování piva Foto: Petr Mráček
Naomi už nechce zažít kokainovou bolest

"Je to určitá forma vzpoury," vysvětlila, proč k drogám vůbec přičichla. "Už nikdy nechci pocítit tu bolest, už bych to znovu zažít nechtěla," dodala čtyřiatřicetiletá modelka s tím, že droga ji málem zabila.

Campbellová uvedla, že začala kokain brát před deseti lety. Naštěstí s ním prý skoncovala dříve, než bylo pozdě.

"Nikdy jsem si drogu nevzala, když jsem měla vystoupení na molu, protože jsem věděla, že jsem toxikomanka a že to mohou ostatní poznat na mých očích," zavzpomínala Naomi.

Topmodelka si přitom dobře uvědomovala, že okolí o její závislosti vědělo. "Lidé nejsou stupidní. Myslíte, že nic netuší, ale oni to přitom všechno vědí."

Kromě těžkého období s drogami se Naomi v rozhovoru dotkla také spekulací, že se intimně stýká se zpěvákem Usherem. Tyto domněnky však popřela a sdělila, že s ním nikdy pár netvořila. "Jsme přátelé, nikdy jsme nebyli milenci," uvedla Campbellová. Jedním z důvodů, proč se jejich vztah neproměnil v lásku, jsou prý jeho mylné interpretace tisku.

Ohrožení kariéry

Černošská modelka Naomi Campbellová je stálicí módních mol. V modelingu sice sklízí jeden úspěch za druhým, rovněž si ale kvůli své povaze vysloužila pověst rozmarné a paličaté hvězdy.

Stejně se projevila také minulý týden v Londýně, kde se měla zúčastnit přehlídky návrháře Gharaniho Stroka. Na přehlídku dorazila s hodinovým zpožděním. "Než ji její manažer konečně přemluvil, aby přišla, už jsme čekali nekonečně dlouhou dobu," uvedl účastník přehlídky. "Ona ale už za to skutečně nestojí," podotkl.

Naomi se sice omluvila, ale svou reputaci nezachránila. Jiní návrháři se prý v budoucnu budou velmi dlouho rozhodovat, zda si najmou nespolehlivou modelku. "Nejsem si jistá, jestli budu Naomi chtít pro své přehlídky," uvedla Amanda Wakeleyová, známá designérka. "Na světě je plno nádherných manekýnek. Campbellové naprosto chybí úcta k ostatním," dodala.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků