Hlavní obsah
 

Kabel vymrštil muže do vzduchu, po několikametrovém letu srazil chodkyni

Neuvěřitelné záběry zachytila 16. července bezpečnostní kamera před autosalonem v indickém městě Bengalúr. Řidiči tuk-tuku se zamotal spadlý kabel do vozidla a způsobil kuriózní nehodu, kdy řidič prolétl na kabelu několik metrů a srazil přitom chodkyni. Jako zázrakem zůstali oba živí.

 
Kabel vymrštil muže do vzduchu, po několikametrovém letu srazil chodkyni

V bengalúrské čtvrti Thambu Chetty Palya se odehrála nehoda, která napůl vypadala jako z grotesky, napůl jako z šíleného hororu. Na jejím počátku byl spadlý kabel elektrického vedení, do kterého se zapletl projíždějící tuk-tuk.

Řidič tradičního indického dopravního prostředku vystoupil a rozhodl se své vozidlo osvobodit. Ve chvíli, kdy už téměř slavil úspěch, v protisměru projíždějící motorka se také zachytila do kabelu. To řidiče tuk-tuku vymrštilo i s kabelem to vzduchu. Po několikametrovém letu nakonec tuk-tukář narazil do nic netušící ženy, která šla po chodníku.

Chodkyni náraz srazil k zemi. Čtyřicetiletá Sunitha K. utrpěla zranění hlavy. Nešlo však o nic vážného, po ošetření v místní nemocnici byla propuštěna. Létající řidič tuk-tuku dokonce z celé nehody vyvázl bez zranění. Indické úřady vyšetřují příčinu nehody.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků