Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Číšnici s finančními problémy dali hosté obří dýško

O hezčí Vánoce se americké číšnici Lynette Baiové postarali dva stálí hosté. Když se totiž dozvěděli o jejích finančních potížích, zanechali jí dýško 2000 dolarů, tedy skoro 50 tisíc korun. Tolik si číšnice na spropitném obvykle vydělá až po šesti týdnech, píše server Daily Mail.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Číšnici s finančními problémy dali hosté obří dýško

Baiové, která se živí jako servírka v Clearwateru na Floridě, před dvěma lety zemřel manžel. Od té doby se o sebe a o rodinu musí postarat sama.

Nedávné nečekané výdaje za opravu auta, které činily právě 2000 dolarů, ji zanechaly v situaci, kdy si nemohla dovolit koupit vánoční dárky pro své blízké. A právě z této nepříjemné situace ji v úterý vytáhlo obří dýško dvou stálých zákazníků podniku, v němž pracuje. „Byli na odchodu, uviděla jsem to spropitné a začala jsem plakat. Pak začali plakat i oni, bylo to nádherné,“ uvedla Baiová a dodala, že to byl hotový vánoční zázrak.

„Nikdy bych si nepomyslela, že pro mě někdo tohle udělá. Moc to pro mě znamená, chci jim velmi poděkovat,“ řekla číšnice s tím, že ke spropitnému byl připojen i vzkaz, v němž jí hosté přáli veselé Vánoce a aby brzy opět našetřila peníze. „Jejich slov si vážím a jednoho dne jim to oplatím,“ uzavřela Baiová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků