Johnstonová má za sebou pestrou minulost, ve vazbě pak skončila minulý rok poté, co byla zatčena policií kvůli řízení vozidla pod vlivem alkoholu. Případ byl však později odložen.

Alyse na snímku pořízeném krátce po zadržení policií, kdy řídila opilá vozidlo.

Alyse na snímku pořízeném krátce po zadržení policií, kdy řídila opilá vozidlo.

FOTO: fotobanka Profimedia

Dívka, jež je dcerou manažera sportovní agentury IMG, která golfistu zastupuje, je v přítomnosti o 13 let staršího golfisty v posledních týdnech vídána velice často. Dvojice se tak neseznámila nikde jinde než na golfovém hřišti.

Woodsovy aféry s milenkami a jeho předchozí manželství s další blondýnkou Elin Nordegrenovou jí zřejmě nevadí. Pětiletý svazek s Nordegrenovou Woodsovi ztroskotal v roce 2009 kvůli jeho četným nevěrám. Dosud se k sexu s ním přiznal tucet mladých krásek, většinou opět plavovlasých.

Tiger Woods se svou bývalou manželkou Elin Nordegrenovou.

Tiger Woods se svou bývalou manželkou Elin Nordegrenovou

FOTO: fotobanka Profimedia

Mladičká studentka univerzity Johnstonová se s golfistou neschází pouze na greenu, ale viděni spolu byli už například i na sportovcově jachtě.

Alyse Lahti Johnstonová se svým psem.

Alyse Lahti Johnstonová se svým psem

FOTO: fotobanka Profimedia

Woods byl v roce 2007 nejlépe placeným sportovcem světa, zároveň byl považován za nejlepšího golfistu v historii, ale od rozvodu se jeho sportovní výkony spíše jen zhoršovaly.