Hlavní obsah
 

Mobilní hry, na které bude Apple lákat za předplatné

Už tento týden se chystá společnost Apple spustit svou herní službu Arcade. Na co se mohou fanoušci těšit? Kromě příznivé ceny předplatného také na celou řadu zajímavých titulů, jak podnik s logem nakousnutého jablka ukazuje na prvních herních ukázkách.

 
Mobilní hry, na které bude Apple lákat za předplatné

Herní službu Arcade si americký počítačový gigant cení na 139 Kč měsíčně, přičemž za tuto částku bude moci přistupovat k jednotlivým titulům dalších pět členů rodiny. Cena předplatného je tedy úplně stejná jako v případě streamovací služby Apple TV+, která bude spuštěna v listopadu.

Cena je to navíc konečná. V jednotlivých titulech totiž nebude možné utrácet peníze formou mikrotransakcí, a dokonce se v nich nebude ani zobrazovat reklama. Uživatelé tak budou mít přesnou kontrolu nad tím, kolik utratí. V současnosti je totiž bezplatným titulům často vyčítáno, že uživatelé za ně zaplatí více než za placené hry – právě kvůli mikrotransakcím.

Jednotlivé tituly bude možné ukládat offline, a hrát tedy i bez připojení k internetu. Celá služba bude navíc multiplatformní. Apple s ní tedy necílí pouze na majitele iPhonů a iPadů, ale také na uživatele počítačů Mac a multimediálního centra Apple TV. Majitelé předplatného tak budou moci začít hrát na jednom zařízení a pokračovat na jiném.

K dispozici bude při podzimním spuštění více než stovka her.

Foto: archív tvůrců

A na jaké hry se můžeme těšit od 19. září, kdy bude služba oficiálně spuštěna? Níže můžete vidět trailer ke hře LEGO Brawls. Půjde o titul pro více hráčů, který se bude odehrávat v LEGO vesmíru. Tím se prohánějí stroje postavené samotnými hráči, kteří proti sobě následně vedou bitvy.

Zajímavě vypadá také titul Hot Lava. Jak už samotný název napovídá, v něm budou hráči zápolit se žhavou lávou. A ta je úplně všude. Rytíři a kobky plné pokladů – tak se dá ve zkratce vystihnout titul Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm, který se odehrává 1000 let před původní verzí a je od základu předělaný.

BEZ KOMENTÁŘE: Apple Arcade - LEGO Brawls

Video: Archiv výrobce

BEZ KOMENTÁŘE: Apple Arcade - Hot Lava

Video: Archiv výrobce

BEZ KOMENTÁŘE: Apple Arcade - Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm

Video: Archiv výrobce

Netrpělivě očekávané pokračování logické hry Beyond a Steel Sky je plné neobyčejných výzev a přesvědčivých postav. Podmanivá je pak logická hra Where Cards Fall. V jejím průběhu se hráči potýkají s nejistotou a nástrahami emočně složitého středoškolského života.

Přehled nových her uzavírá The Pathless. Jde o mystickou a surrealisticky laděnou adventuru, ve které se lovec a jeho orel vydávají na dalekou cestu zalesněným ostrovem, aby zbavili svět kletby. Akce se jako ve filmu prolínají s příběhem zasazeným do překrásné snové krajiny.

BEZ KOMENTÁŘE: Apple Arcade - Beyond a Steel Sky

Video: Archiv výrobce

BEZ KOMENTÁŘE: Apple Arcade - Where Cards Fall

Video: Archiv výrobce

BEZ KOMENTÁŘE: Apple Arcade - The Pathless

Video: Archiv výrobce

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků