Hlavní obsah

Horoskopy na středu 5. února 2014

Nač nutit toho, kdo sám chce

Horoskopy na středu 5. února 2014

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Lehkomyslnost v přístupu k vyřízení jisté věci, se vám nevyplatí. Už dnes narazíte na první varovné signály. Jakékoli přehánění se vám vrátí jako bumerang. Držte se zpátky, a než se do něčeho pustíte, sledujte reakce kolegů.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Menší klopýtnutí v práci není tragédií. Nedejte si namluvit, že jde o nenapravitelnou škodu. To by váš plat musel vypadat podstatně jinak. Člověk, kterého považujete za starého žvanila, by mohl mít pravdu. Pozorně ho vyslechněte.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Člověk, kterého obdivujete udělá chybu, jakou byste neočekávali. Berte to jako důkaz, že nikdo není dokonalý. Poštěstí se vám a peníze, které jste už, už měli vydat, se u vás ještě zdrží. Investujte je, doma nejsou k ničemu.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Nehádejte se s partnerem. Bude mít sice divné řeči, ale není k tomu vhodná doba. Navíc je skoro jisté, že citelněji ho zasáhne vaše mlčení. V práci stačí jeden neopatrný krok a vaše snažení je v tahu. Vaši nepřátelé mobilizují síly.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Dnešní informace budou nad očekávání dobré. Musíte jich využít. Jiní na vašem místě by se nerozpakovali. Pobídka starší osoby by vás měla vyburcovat z klidu. Zdá se, že k tomu, abyste se rozhoupali, potřebujete pořádný štulec.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Cítíte-li potřebu otevřeně si s někým pohovořit, udělejte to odpoledne. Nebude vám chybět odvaha, ani potřebné argumenty. I tak prožijete horké chvíle. Ani s pomocí konstelace Jupiteru s Marsem to nebudete mít lehké. .

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Nápad do jehož realizace se hodláte pustit, chce ještě vypilovat. Nebuďte netrpěliví, vaše chvíle dříve či později přijde. Vzkaz od jisté osoby bude trochu nejasný. Trvejte na vysvětlení. Možná vás chce někdo dostat do trapné situace.

ŠTÍR ( 2.10. – 22.11.)

Neměli byste mít žádné větší problémy. Štěstí vám přeje, takže stačí se snažit. Podmínkou je, že budete věřit tomu, co říkáte a děláte. Nedělejte si proto starosti. Ty, by si měl dělat ten, koho brzy vystřídáte ve funkci.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Objeví se příležitost podat jisté osobě důkaz přátelství. Netrpělivě na to čeká a moc vám nevěří. Pokud si dáte pozor a bezchybně zvládnete pracovní úkoly, nemine vás šéfovo uznání. Uran slibuje naplnění vašich představ.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Pozor na přehnanou snahu vnutit partnerovi vlastní vůli a názory. Mnohem více dosáhnete ochotou se dohodnout smírně. Záležitost, kterou jste nedávno úspěšně dotáhli do konce je ohrožena. Váš soupeř se pokusí získat ztracené pozice zpět.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Dobře vám bude ve větší společnosti. Naleznete tam posluchače, kteří ocení vaše vypravěčské nadání. Flirt s kolegou, natož s nadřízeným, by byl kardinální chybou. Vůbec žádné štěstí a radost vám nepřinese.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Z jedné neopatrné poznámky vznikne velké nedorozumění. Nezdá se, že byste to dali ještě dnes do pořádku. Na to bude atmosféra příliš bouřlivá. Nespěchejte s uzavřením dohody dokud detailně neznáte všechny podmínky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků