Horoskopy na pátek 22. prosince 2017

Velké ctnosti přehlušují malé záště Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

I když se vám to nemusí zdát, jste v dobré formě. Máte dost psychických sil, abyste se nedali nikým pobláznit a nechali přinutit k něčemu, co se vám nelíbí. Příjemně vás překvapí vstřícnost a ochota rodiny, včetně příbuzných.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Zajiskří to v krátkodobých milostných svazcích. Vaše láska se nebude ani zdaleka chovat tak, jak od ní očekáváte. Na vině nejsou jen postavení planet a stoupající všeobecná nervozita. Otázkou je, jestli si pravou příčinu přiznáte.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Doslova na poslední chvíli odstraníte v zaměstnání problém, který by po svátcích narostl do nepřijatelné velikosti. Opatrně s přijetím pozvání kolegů na předvánoční posezení. Nemusíte se vrátit domů včas a partner se s tím nesmíří.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Konečně opadne napětí ve firmě a nadřízení se zklidní. Bohužel s něčím takovým nemohou počítat zaměstnanci obchodů. Možná se rozhodnete usnadnit jim život a schováte peněženku a platební kartu do nejspodnějšího šuplíku.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Přijde pozdrav od někoho, od koho jste to nečekali. Rozhodl se vám napsat až na poslední chvíli, ale i to o lecčems svědčí. Pokud vám to rovnou nezvedne náladu, určitě je to téma k zamyšlení. Naplníte myšlenku, že Vánoce jsou svátky míru.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

S dnešními nápady dokážete něco, o čem jste nejen vy, ale zejména vaše okolí silně pochybovali. Jste-li zamilovaní, navrhnete své lásce program, který jí vyrazí dech. Možná to trochu přeženete, ale později už si nějak poradíte.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Do vašeho života rázně vkročí noví lidé. Dostanete pozvánku na nějaké setkání či společenskou akci. Velkou roli přitom sehraje nejen předvánoční atmosféra, ale to, jak obratně využijete svého důvtipu a šarmu, už bude jen vaše zásluha.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Budete se celý den na všechny usmívat, pro každého najdete laskavé slovo. Podobně se bude chovat i vaše okolí, ale jistá osoba se nezmění. Ani dnes od ní nemůžete očekávat nic dobrého. Vás to ale z míry nevyvede, její škoda. 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Jupiter varuje před naivní euforií poté, co obdržíte jistou informaci. Nemusí být zase všechno tak ideální, jak vám někdo napovídá. Možná vám jen chce s dobrým úmyslem udělat radost. Opatrně s křehkými předměty, bude dost rozrušení.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Jste dost chytří na to, abyste se snažili zrovna dnes nějak viditelně prosadit. Ponecháte věcem volný průběh a soustředíte na odstranění menších restů. Řešení jistého problému vám předestře přítel při krátkém posezení u sklenky vína.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Radikálně změníte chování k blízkým příbuzným. Tak trochu tím vyjdete vstříc partnerovi, ale sami jistě cítíte, že váš vztah potřebuje rychle narovnat. Kdy jindy byste se o to měli pokusit než kolem Vánoc. Druhá strana cítí to samé.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nechat se někým vytočit poslední pracovní den, by byla velká hloupost. Za to vám nikdo a nic nestojí. Partner a děti vám nachystali překvapení, nesmíte dát najevo, že tušíte, o co jde. Jejich radost by byla sotva poloviční.


Komerční sdělení