Horoskopy na čtvrtek 11. ledna 2018

Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Vlídně, s upřímným pochopením vyslechněte člověka, který se vám přijde svěřit se svými starostmi. Vaši pomoc nejen potřebuje, ale i ocení. Nezapomeňte zavolat příbuzným, kterým jste slíbili něco, co nemůžete splnit.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Za návrhem, který dnes dostanete, se skrývá malá lest. Musíte svému okolí dokázat, že vidíte i za roh. V opačném případě, to na vás příště zkusí zase. Nezveličujte spor s partnerem, prostě dnes na sebe nemáte náladu.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Nekupujte drahou věc bez toho, že si necháte ukázat, jestli vůbec funguje. Hrozí vám, že přehlédnete skrytou vadu. Musí vám být jasné, že peníze vám nikdo nevrátí. Odmítnete se smířit s tvrdohlavostí dospívajících dětí.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Poctíte energii Merkuru, takže si nakonec poradíte i s věcmi, se kterými jste vůbec nepočítali. Záležitost, která vám leze na nervy, obratně přesunete na partnera. Postavíte to tak, že mu vlastně prokazujete velkou důvěru.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Kroťte svoji bojovnost, nebude ji zapotřebí. Většina problémů se dá odstranit rozumnou domluvou s odpovědnými lidmi. Vaší silnou zbraní je rovněž vaše osobní kouzlo.  Za jeden váš úsměv se leckdo ochotně i strhne.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Chcete-li něco koupit nebo prodat, budou vaše rozhodnutí velice trefná.  Na cestě máte nějakou dobrou zprávu. Velmi nadějné jsou vyhlídky na úspěch vaší cesty, ale nevyjíždějte hned dnes. Pár věcí ještě musí dozrát.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Ubude vám starostí. Záležitost, která hrozila ošklivými důsledky, vezme docela jiný směr. Trápit se budou pro změnu kolegové a vaši sokové v lásce. Nahlédněte do kalendáře, hrozí vám, že propásnete důležitý termín.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Neváhejte s podáním ruky bývalému nepřítele. Doba se změnila a vzájemně si můžete být docela prospěšní.  Lichotky, kterými vás zahrne nová nápadník či ctitelka, budou upřímné, otázkou je, jestli stojíte o vážnou známost.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Uvažujete-li o půjčce, nic neodkládejte a začněte ji shánět hned. Je začátek roku, nesmíte ztrácet čas. Je třeba pořádně zabrat. Dnes vám všude vyjdou ochotně vstříc, nechybí vám fantazie a dokážete dojmout i zkušené tvrďáky.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Otráví vás dohadování s kolegy ohledně rozdělení povinností. Chytračení některých z nich překročí únosnou míru. Mars doporučuje se s nikým nemazat a bouchnout rázně do stolu. V nouzi nejvyšší vás podrží nadřízený.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Jako na zavolanou přijde pozvání do společnosti. Už jste se začínali nudit a tohle bude přesně to, co vás rozptýlí. Je tady sice určité nebezpečí sklenky vína navíc, ale vezmete-li s sebou partnera, ochotně vás ohlídá.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

V místech, kde je hodně lidí, dávejte bedlivý pozor na své věci. Hlavně si nezapomeňte připomínat, že opravdový darebák, jako lotr většinou nevypadá. Na zprávu o příjezdu tchýně reagujte uvážlivě. Partner za to nemůže.


Komerční sdělení