Horoskopy na neděli 8. října 2017

Nebuď jako med, sic tě mouchy sežerou Motto dne

 BERAN (21. 3.–20. 4.)

Vyplatí se vám věnovat více času získání svého idolu. Planety vám přejí, určitě vymyslíte něco, čemu nedokáže odolat. Jste-li sami, můžete získat skvělého partnera. Na místě je zvýšená opatrnost na turistických túrách.

BÝK (21. 4.–21. 5.)

U kávy a vína své finanční problémy nevyřešíte. Nanejvýš si popláčete společně s přáteli, kteří jsou na tom jako vy. Nadějnou šanci vám nabídne Jupiter, ale chce to postavit se čelem k novým a náročným povinnostem.

BLÍŽENCI (22. 5.–21. 6.)

Tolerantní přístup vyžaduje rozhovor s někým z příbuzenstva. Udělal chybu a potřebuje poradit, jak ji napravit.  S překvapením zjistíte, že přítomnost jisté osoby vás vzrušuje stále víc a víc. Musíte se rychle rozhoupat.

RAK (22. 6.–22. 7.)

U kávy a vína své finanční problémy nevyřešíte.  Nanejvýš si popláčete společně s přáteli, kteří jsou na tom jako vy.  Nadějnou šanci vám nabídne Jupiter, ale chce to postavit se čelem k novým a náročným povinnostem.

LEV (23. 7.–22. 8.)

Kořeny sporu s příbuznými hledejte ve vašem nesmlouvavém postoji k jejich nereálným představám. Díky auře Luny se zbavíte nesmělosti a oslovíte svůj idol. Odpověď bude taková, jakou chcete slyšet. Vyhráno však ještě nemáte.

PANNA (23. 8.–22. 9.)

Nelze vyloučit občasné návaly špatné nálady. Bylo by proto rozumné odložit fyzicky namáhavou práci na lepší dny. Určitě máte přátele a známé, kteří by vás dokázali přivést na jiné, veselejší myšlenky. Určitě jim zavolejte.

VÁHY (23. 9.–23. 10.)

Novou známost potkáte tam, kam máte namířeno s přáteli na nějakou oslavu nebo večírek. Navázání bližšího kontaktu by neměl být problém. Nepůjčujte peníze ani dražší věci lidem, kterým nemůžete stoprocentně důvěřovat.

ŠTÍR (24. 10.–22. 11.)

To nejlepší, co můžete udělat pro sebe a rodinu, je naplánovat si na dnešek sportovní dopoledne či odpoledne. Nejen že načerpáte novou energii, ale zároveň se vám podaří zapomenout na všechny drobné neshody.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Cesta, na kterou se chystáte, proběhne v pořádku. Nemělo by vás potkat nic nečekaného. Příležitost udělat dojem a získat cenné kontakty máte ve společnosti. Byla by škoda sedět doma. Bavit se bude i váš partner.

KOZOROH (22. 12.–20. 1.)

Pozor, abyste se z nudy nepřipletli k nějaké aféře. Zdánlivě nepůjde o nic vážného, ale potom naberou události rychlý spád. Skončit by měl zbytečný spor s příbuznými. Objeví se fakta, která vás obměkčí a přinutí k smířlivosti.

VODNÁŘ (21. 1.–20. 2.)

Konstelace Saturnu s Jupiterem přináší řešení některých starších záležitostí a problémů. V některých případech byste si to asi představovali jinak, ale s tím nic nenaděláte. Bude lepší se na drobné nepříjemnosti připravit předem.

RYBY (21. 2.–20. 3.)

Budete mít tolik energie a elánu, že byste mohli partnera i vystrašit. Zvláště pokud se těšil na pohodový den. Planety radí pozorně sledovat jeho reakce. Do trapné situace vás dostanete někdo, kdo se vám chce pomstít.


Komerční sdělení