Horoskopy na středu 4. října 2017

Jedno říká vstoje, jiné vsedě Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Souhra náhod napomůže k tomu, že donutíte nesolidního dlužníka, aby vám vrátil vaše peníze. Hrozící spor s blízkými příbuznými odvrátíte vychvalováním jejich jediné dobré vlastnosti. Nepůjde vám to snadno.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Planety naznačují obrat ve vašich finančních záležitostech. Můžete doufat, že se objeví příležitost, vylepšit si stav konta. V některých případech to znamená nutnost spolupracovat s někým, koho nemáte v lásce, ale vybírat si nemůžete.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Neváhejte a plně se věnujte osobě opačného pohlaví, která o vás projeví nefalšovaný zájem. Vypadá to na vášnivé dobrodružství. Pokud právě nemáte nic mimořádně důležitého, může všechno ostatní den, dva počkat.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Nedělejte nic pod vlivem emocí, zbavte se zloby a pomstychtivosti. Ublížili byste lidem, kteří za nic nemohou. S prosbou o pomoc se na vás obrátí někdo z příbuzenstva. Nedělejte si iluze, že se ho nějak snadno odbudete.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Nečekaná cesta, zřejmě místo nemocného nebo neschopného kolegy, vám přinese řadu nových poznatků a zážitků. Změna prostředí pozitivně ovlivní vaši psychiku. Rozhodující roli v jisté záležitosti sehrají peníze.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Dokážete-li mluvit tak, aby vám ostatní věřili a následovali vás, máte úspěch zaručený. S výběrem působivých slov vám pomůže Merkur.  Bohatá sklizeň, kterou takto získáte, bude o to vítanější, že vám ji vlastně zajistí jiní.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Nespěchejte se svojí účastí na zdánlivě lákavých projektech. Vyžádejte si čas na rozmyšlenou. Objevíte pár věcí, které se vám nemusí líbit. V práci naleznete společný jazyk s mladšími kolegy, kteří využijí vašich zkušeností.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Neberte všechno tak vážně, přestanete se radovat ze života a nadělají se vám vrásky. Máte před sebou několik příjemných zážitků, včetně setkání s lidmi, kteří vás mají rádi. Příznivě se začnou vyvíjet vaše finanční záležitosti.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Neporovnávejte se s jinými, k ničemu to nepovede, jenom vám klesne sebevědomí. Pozorně si pročtěte všechny účty a zkontrolujte, jestli nemáte nějaké resty. Můžete se vyhnout nepříjemným důsledkům, nejen finančním.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Vaším aktuálně největším problémem je zvládnout návaly emocí a rychlé střídání nálad.  Nadělali byste si nepříjemnosti s lidmi v okolí. Přitom existují slibné šance na nadějné změny a hned tak nevídaný úspěch.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Nepochybujte o pokynech a radách svého lékaře či právníka. Váš pocit, že byste si lépe poradili bez nich, je zavádějící. Odpustíte větším dětem, které vás něčím dopálili. Jako ideální prostředník se už tradičně osvědčí partner.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Chopíte se příležitosti, která vám umožní na čas se vyhnout starostem spojeným s nedostatkem financí. Odmítnete přání partnera pomoci nesolidnímu příbuznému, který vás už nejednou zklamal. Bude se dlouho mračit.


Komerční sdělení