Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Žena žaluje aerolinky za nepříjemný zápach v letadle. Měl jí způsobit újmu

Před dvěma lety cestovala Mary Vincent Randallová se společností Spirit Airlines. Na ni se nyní rozhodla podat žalobu kvůli silnému zápachu, který začal být cítit na palubě, a letadlo proto muselo nouzově přistát. Žena tvrdí, že jí odér přivodil zdravotní problémy, s nimiž se v uplynulých dvou letech musela potýkat.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Žena žaluje aerolinky za nepříjemný zápach v letadle. Měl jí způsobit újmu

Letadlo mělo 27. července 2018 namířeno z New Yorku do floridského Fort Lauderdale. Poté, co paluba začala silně zapáchat, se piloti rozhodli nouzově přistát v Myrtle Beach v Jižní Karolíně. Několik cestujících včetně Randallové podle serveru Independent uvedlo, že mělo kvůli odéru potíže s dýcháním nebo bolesti hlavy.

Žena tvrdí, že jí zápach způsobil extrémní bolest a utrpení a v uplynulých letech musela podstoupit léčbu, která stála další peníze. Randallová proto aerolinky obviňuje z nedbalosti a vyčítá jim, že po incidentu pasažérům ani nenabídly doplňující zdravotnickou péči.

Američanka dále uvádí, že společnost odmítla vyplatit finanční náhradu za léčení. Právě za ztrátu prostředků, respektive kvůli ekonomické škodě, Randallová aerolinky žaluje. Vzhledem k tomu, že trestní oznámení podala tento týden, není zatím známo, jak se společnost k věci postaví.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků