Milovníci kempování jako zásadní přednost vyzdvihují hlavně odpočinek v přírodě. Co když se vám ale z města nechce, a přesto toužíte po kempování? Nacházíte-li se někde poblíž Berlína, pak máte vyhráno. Právě v centru tohoto významného města vyrostl poměrně netradiční městský kemp s názvem Hut Palace (Huttenpalast).

Nechybí ani venkovní posezení a stromy, dokonce je k dispozici i pouliční osvětlení, které vás v noci bezpečně nasměruje do pokoje.

Nechybí ani venkovní posezení a stromy, dokonce je k dispozici i pouliční osvětlení, které vás v noci bezpečně nasměruje do pokoje.

FOTO: Profimedia.cz

Má všechno, co vyznavači kempování žádají, vlastní karavan tady však mít nemusíte, cituje server Daily Mail. Najdete tu dostatek zeleně, venkovní posezení (soukromé i pro větší společnost) i osvětlené cestičky, po kterých se v noci bezpečně dostanete právě ke svému karavanu. Nic zvláštního.

V kempu jsou zatím jen tři karavany - hotelové pokoje (ložnice). Každý je ale útulně vybaven.

V kempu jsou zatím jen tři karavany - hotelové pokoje (ložnice). Každý je ale útulně vybaven.

FOTO: Profimedia.cz

Při podrobnější obhlídce okolí tu přeci jen jeden zásadní rozdíl oproti klasickému kempu najdete. Celý kempingový prostor je útulně "zaparkován" uvnitř tovární budovy, která kdysi fungovala jako výrobna vysavačů.

V kempingovém hotelu jsou zatím tři karavany (hotelové pokoje), každý vybavený potřebnými věcmi, a každý v jiném stylu. Jeden například uvnitř připomíná jeskyni, jiný je vybaven jako romantické hnízdečko, kde nechybí velká manželská postel.

Ložnice ve stylu jeskyně - útulné a romantické

Ložnice ve stylu jeskyně - útulné a romantické

FOTO: Profimedia.cz

Ubytování v městském kempu vyjde na 50 liber za noc (cca 1540 korun), pokud budete chtít i snídani, žádný problém. U každého karavanu najdete ráno malou mísu s ovocem a croissanty.