Hlavní obsah
Muži předehru často podceňují. Foto: Profimedia.cz

Jak u ženy probudit neskonalou vášeň

Uspokojivý sex sehrává v našich životech velmi důležitou roli. Bohužel ne všichni si jej do sytosti dopřávají, zejména ženy v mnoha ohledech strádají. Mít druhého rád jednoduše automaticky neznamená skvělé milostné prožitky. K tomu je zapotřebí mnohem víc. Pokud tedy chcete, aby si i vaše partnerka užívala milostné hrátky na maximum, držte se následujících rad odbornice na vztahy Daniely Bergmanové.

Muži předehru často podceňují. Foto: Profimedia.cz
Jak u ženy probudit neskonalou vášeň

Dostatek času na předehru

Muži ji často podceňují, přitom pro většinu žen je tím nejdůležitějším v navození jejich náruživosti. Do předehry ale nespadají jen samotné doteky těsně před pohlavním stykem, ale i hezké esemesky či milý telefonát během dne apod.

Pokud si muž udělá čas a během dne začne ženu připravovat na to, co s ní večer plánuje, pak samotný prožitek bude pro oba mnohem intenzivnější. Žena potřebuje na vše mnohem víc času než muž. A jak muž pozná, že je již žena maximálně vzrušená? Jednoduše v tom, že sama začne dávat jasně najevo, že je ideální čas pokročit dál.

Mluvte o svých plánech

Pokud muž plánuje milování jakkoliv ozvláštnit, vždy je dobré, když ženu dopředu se svými plány seznámí.

Není pravda, že by ženy nerady experimentovaly. Jen při tom rády sdílejí potěšení. To znamená, že muži na ně musí za všech okolností myslet - na jejich prožitky, pocity a do ničeho je nenutit. Zvlášť pokud s tím ženy dopředu nesouhlasily a nedaly jim k tomu své povolení.

Středobod světa

Ženy touží být pro své muže vším, chtějí se cítit milovány. A to není o hmotných statcích, ale především vzájemné úctě, respektu, schopnosti naslouchat, vzájemné vstřícnosti a také uvědomění si, jak moc důležitý v životě ten druhý je, jak moc mu je s ním krásně a občas mu za vše poděkovat.

Nadvláda jen se svolením

Žádná žena nechce být sama od sebe pod nadvládou někoho dalšího, ani svého muže. Nicméně pokud se partneři dohodnou a vyzkoušejí si při milování dominantní i submisivní roli, nemusí to být na škodu.

Vše musí být založeno na důvěře, otevřenosti a ochotě skončit v okamžiku, kdy to pro druhého nebude příjemné a bude s tím chtít přestat.

Umění diplomacie

Pokud se jednomu něco nelíbí, pak by to měl umět nahlas říct a pokusit se s druhým hledat kompromis. Nesouhlasit neznamená okamžitě odsoudit. Vše je o toleranci, ústupcích a schopnosti domluvit se na společných pravidlech.

Pokud je jeden z partnerů kvůli něčemu naštvaný, pak by měl umět tomu druhému vysvětlit, proč je naštvaný, co ho trápí, případně čeho se bojí a snažit se s ním o všem promluvit.

Pro každého totiž může být důležité něco jiného a je zapotřebí vyvinout skutečné úsilí, aby bylo vytvořeno řešení, jež by vyhovovalo oběma.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků